Gurmán - Slovenské špeciality, OC Zemplín - Michalovce, pomocný kuchár - kuchár

FOOD 4 YOU s.r.o.

Miesto práce
A. Sládkoviča 5, okres Michalovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
10.01.2016
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 700 EUR/mesiac, cenu práce uvádzame v čistom/netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pomocný kuchár: varenie minútkových jedál, vyroba denného menu, vydaj jedál/čistota na prevádzke
Kuchár: varenie polievok /denného menu/minútkových jedál/kontrola na pracovisku/čistota na pracovisku.

pomocný kuchár/Kuchár: 500 - 700 € (netto) / 15 x deň

Hľadáme šikovných ľudí v odbore gastrónomia - kuchár/čašník.
Viac info na dole uvedenom t.č.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár/čašník

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pomocný kuchár-kuchár: tvorba a výdaj denného menu/ tvorba a výdaj minútkových jedál/varenie polievok/kvalita jedál/riadenie kuchyne/objednávanie tovaru/čistota kuchyne.
Pracovná doba je na 2 a 2 (2 x pracovný deň / 2 x voľno).
Začiatok pracovnej doby 06:30 h - 21:15 h. Platové podmienky počas 15 x deň je 500 - 700 € podľa zaradenia do kuchyne. V prípade kuchára prax nutná min. 2 x rok / pomocný kuchár prax nutná 1 x rok

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2233946  Dátum zverejnenia: 2.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 700 EUR/mesiac, cenu práce uvádzame v čistom/netto