C#/.NET vývojár podnikového informačného systému (CRM, ERP)

Fontionnel&Co s.r.o.

Miesto práce
okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2000 + možnosť dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnom pracovnou náplňou je vývoj podnikového informačného systému (CRM, ERP), ktorý využívajú najmä malé a stredné podniky vrámci SR a ČR. Viac o našom IS nájdete na našej webstránke www.flowii.com

Pracovná náplň:
- Vývojárske práce na platforme C#/.NET
- Vývoj aplikácie na základe plánu projektu
- Príprava dokumentácie v súlade s projektovým plánom
- Samostatná programátorská a vývojová práca
- Práca s rôznorodými technológiami
- Podieľanie sa na realizácii front-end riešení
- Štúdium nových technológii a ich aplikácia do projektu

Uchádzač má aj možnosť navštevovať zákazníkov (firmy). Cieľom je analýza, návrh, vývoj a implementácia technologického riešenia, ktorého výsledkom je optimalizácia firemných procesov, práve vďaka softvéru FLOWii.

Pracovná ponuka je obsadzovaná pre spoločnosť FLOWii s.r.o.

- Dlhodobá spolupráca
- Stabilné zázemie spoločnosti
- Možnosť pracovať aj z domu
- Odmeňovanie za splnenie plánu projektu
- Mladý kolektív
- Pohyblivý pracovný čas
- Možnosť vzdelávania a rozvoja

Stravné lístky, investícia do potrebného softvéru a hardvéru sú samozrejmosťou.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
.NET - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Od vhodného kandidáta požadujeme:
- Skúsenosti v oblasti vývoja aspoň 2 roky.
- Pokročilá znalosť C#/.NET MVC, HTML, CSS, JavaScript, jQuery
- Skúsenosti s technológiami SQL server a NHibernate výhodou.
- Schopnosť pracovať v tíme.

Veľkou výhodou sú skúsenosti s pokročilými cloudovými infraštruktúrami (Azure, Amazon AWS, a pod.)

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti ekonomiky, účtovníctva a poradenstva pre malé a stredné podniky na území Slovenskej republiky a Českej republiky.

www.fontionnel.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2842000  Dátum zverejnenia: 11.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000 + možnosť dohody