Pracovník čerpacej stanice

Fontee s.r.o.

Miesto práce
Pri železničnej stanici, 930 02 Orechová Potôň, okres Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vnútorná obsluha : zúčtovanie hotovostných a bezhotovostných transakcií, komunikácia so zákazníkom, starostlivosť o čistotu v shope, skladoch a sociálnych zariadeniach,dokladanie tovaru, kontrola záruk, vedenie prislúchajúcej evidencie k prevádzke. Nočná práca ÁNO.
Vonkajšia obsluha : komunikácia so zákazníkom a poskytnutie pomoci s tankovaním vozidla, kontroly tlaku v pneumatikách, či doplnením prevádzkových kvapalín, udržiavanie čistoty vonkajšieho areálu, dokladanie tovaru, preberanie, príležitostná práca za pokladňou. Nočná práca NIE.

mesačná výkonnostná odmena, mzda 670 € netto za 15 smien

Miesto výkonu práce bude novo otvárajúca sa čerpacia stanica v SENCI . Zaškoľovací proces prebehne na vybranej inej čerpacej stanici patriacej spoločnosti Fontee s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

obchod

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, matematická gramotnosť, precíznosť, spoľahlivosť

Realizácia a prevádzkovanie umývacích liniek, ubytovanie, výroba sódovej vody, ubytovacie služby,

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3132794  Dátum zverejnenia: 15.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou