Šéfredaktor | Chief Editor

Foliovision s.r.o.

Miesto práce
Panská 12, 811 01 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5 - 7 EUR/hodina, + mesačné bonusy na základe výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Convinced the Huffington Post could be better?
Tired of Gawker's trivia?

Here's your chance to commission and edit world class articles, as Chief Editor for a small stable of high end websites.
You will be responsible for the work of a team of about thirty freelance writers, with the option to recruit new talent and shape existing writers.

This is a position for someone with first rate writing skills of his/her own (not necessarily as a writer in English, you need to be able to function as a commissioning editor in English, a copyeditor is provided). Substantial organisational skills and self-discipline are requirements. A history of successful work as a writer/editor and fluent English are a requirement for the position.
Foliovision is a software development and web publisher based on Panská in Bratislava's Old Town with clients from London to New York to Hong Kong to Rio de Janeiro. Our tagline "making the web work for you" is what we live every day. Our clients are leaders in their respective fields, whether gourmet cooking, education, politics or real estate. We thrive by providing first class service to a very demanding clientele.

In addition to good wages, all staff at Foliovision enjoy monthly bonuses for outstanding work, flexible work schedule, office and free gourmet lunches in the Old Town.

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Pracovnou náplňou je organizácia a rozvoj tímu autorov za cieľom vytvorenia prvotriednych článkov pre online čitateľov na celom svete a predovšetkým v Kanade. Súčasťou práce je hodnotiť a podávať konštruktívnu spätnú väzbu s cieľom vytvávať len prvotriedny obsah. Práca zahŕňa vytváranie tém, písanie, redigovanie a komunikáciu s autormi, ako aj koordináciu autorov s tímom na Slovensku.

Spolupráca s TOP Wordpress špecialistami. Ponúkame možnosť získať vedomosti o inbound marketingu a SEO. Táto pozícia je skvelou príležitosťou pre profesný rast a ďalšie odborné vzdelávanie.

Zároveň ponúkame:

* aktívne využitie anglického jazyka v praxi
* flexibilný pracovný čas
* príjemné pracovné prostredie v bratislavskom Starom meste v spoločnosti mladých talentovaných ľudí
* kontakt so zahraničnou klientelou
* možnosť získať prácu na plný pracovný úväzok
* možnosť profesného a osobnostného rastu

Tvoje CV, motivačný list a referencie zašli v slovenskom a zároveň anglickom jazyku na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

žurnalistika, manažment, ekonómia, marketing, angličtina, filológia, marketingová komunikácia,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
HTML - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* kreativita
* bezchybná angličtina - profesionálny a vysoko kultivovaný prejav
* lojalita, orientácia na výkon a cieľ, flexibilita
* proaktívny prístup k riešeniu problémov a zadaným úlohám
* výborné organizačné schopnosti

Naša spoločnosť sa zaoberá vývojom vlastných pluginov s bohatou funkcionalitou, webdesignom a inbound marketingom so sídlom v Bratislave. Sme jedným z lídrov v online video technológiách.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1715194  Dátum zverejnenia: 16.5.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 - 7 EUR/hodina, + mesačné bonusy na základe výsledkov