Web developer/ Programátor

Foliovision s.r.o.

Panská 12, 811 01 Bratislava, Bratislava, okres Banská Bystrica, Brno - město
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
2800 + podľa zručností a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvoríme pluginy s bohatou funkcionalitou no minimalistickým rozhraním. Svojim jednoduchým spôsobom používania a inovatívnemu prístupu naše pluginy uľahčujú každodenný život klientom po celom svete. Hľadáme dynamického člena do programátorského a developerského tímu, ktorý nám pomôže s vývojom nášho vlastného video playeru (FV Player), ale aj s programovaním a vylepšovaním už existujúcich webových stránok.

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE:
1) vývoj produktu FV Player ( Viac info o produkte na https://foliovision.com/) a ďalších pluginov
2) programovanie a vylepšovanie webových modulov existujúcich klientskych webových stránok
3) naším najpoužívanejším programovacím jazykom je JavaScript (Raw + jQuery ) a PHP, preto je vítaná tvoja pokročilá znalosť aspoň jedného z uvedených programovacích jazykov

Pracujeme s najnovšou Java script technológiou (napr. React, Vue.js)

Spolupráca s jedným z TOP online video špecialistov. Táto pozícia je skvelou príležitosťou pre profesný rast a ďalšie odborné vzdelávanie.

ZÁROVEŇ PONÚKAME:
1) flexibilný pracovný čas
2) príjemné pracovné prostredie v centre mesta so skvelými kolegami
3) gurmánske obedy, hladní u nás určite nebudete
5) kultúrne podujatia a športové teambuildingy
6) príležitosť zlepšiť si znalosti anglického jazyka
7) mnoho ďalších benefitov šitých na mieru priamo každému podľa potreby (výpočtová technika, mobilný telefón, jazykové kurzy, služobné auto...)

Tvoje CV a motivačný list v slovenskom alebo anglickom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické, humanitné, matematické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Počítačové znalosti - programátor:
1) PHP - pokročilé
2) JavaScript - pokročilé
3) Skúsenosti s objektovo orientovaným programovaním sú výhodou
4) Znalosť WordPressu je výhodou, nie podmienkou

Naša spoločnosť sa zaoberá vývojom vlastných pluginov s bohatou funkcionalitou, webdesignom a inbound marketingom so sídlom v Bratislave. Sme jedným z lídrov v online video technológiách.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1564690  Dátum zverejnenia: 18.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2800 + podľa zručností a skúseností