Junior Designer/Listings Team Member

Foliovision s.r.o.

Miesto práce
Panská 12, 811 01 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Študenti: 5€/hodinu + mesačné bonusy na základe výsledkov. Profi dizajnéri: plat dohodou podľa skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dizajn je tvojou vášňou?
Máš zmysel pre detail a vieš s citom upravovať fotky?
Rád by si spolupracoval na elegantných a technicky čistých web stránkach?
Chceš byť súčasťou listings tímu a pracovať v priamom kontakte so zahraničnou klientelou?
Nevadí ti práca "homeoffice"aj vo večerných hodinách?

Ak áno, tešíme sa na Teba!

Táto pozícia je ideálna pre študenta prvého až tretieho ročníka na bakalárskom stupni alebo pre živnostníka. Približný rozsah práce je 40 - 80 hodín mesačne, závisí od projektov. Už sa na Teba tešíme a radi sa podelíme o to čo vieme.

Táto pozícia je skvelou príležitosťou pre profesný rast a ďalšie odborné vzdelávanie. Ale radi privítame aj skúseného web dizajnéra.

ZÁROVEŇ PONÚKAME:
1) príležitosť aktívne využívať anglický jazyk
2) flexibilný pracovný čas
3) príjemné pracovné prostredie a možnosť spolupracovať s mladými ambicióznymi ľuďmi
4) gurmánske obedy, hladní u nás určite nebudete
5) kultúrne podujatia a pravidelné športové teambuildingy, ktoré pripravujeme počas celého roka
6) možnosť získať prácu na plný pracovný úväzok

Hľadáme osobnosť s kreativitou, “presným okom” a technickou precíznosťou.
Ak máš talent a inšpiráciu, radi si pozrieme ukážky tvojich prác a následne sa s tebou stretneme.

Tvoje CV, motivačný list, referencie a zoznam projektov, na ktorých si pracoval, nám zašli na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

technické, dizajn

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

1) dobrá znalosť grafického editoru (Photoshop, Illustrator, Gimp)
2) záujem o vývoj vo web designe a fotografii
3) skúsenosť s WordPressom je vítaná, nie nevyhnutná
4) dobrá znalosť angličtiny
5) dobré komunikačné schopnosti a proklientský prístup

Naša spoločnosť sa zaoberá vývojom vlastných pluginov s bohatou funkcionalitou, webdesignom a inbound marketingom so sídlom v Bratislave. Sme jedným z lídrov v online video technológiách.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1562739  Dátum zverejnenia: 4.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Študenti: 5€/hodinu + mesačné bonusy na základe výsledkov. Profi dizajnéri: plat dohodou podľa skúseností.