Junior Designer

Foliovision s.r.o.

Miesto práce
Panská 12, 811 01 Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš zmysel pre farebne citenie a detail?
Si estetik?
Skrýva sa v Tebe duša fotografa?
Rád fotíš, a svoje zábery vieš aj efektívne a elegantne spracovať?
Chceš spolupracovať na elegantných a technicky čistých web stránkach?

Ak áno, máme pre teba prácu!

Táto pozícia je ideálna pre študenta prvého až tretieho ročníka na bakalárskom stupni.
Približný rozsah práce je 40 až 80 hodín mesačne.

Táto pozícia je skvelou príležitosťou pre odborný rast a napredovanie v kariére.

Hľadáme osobnosť s kreativitou, “presným okom” a technickou precíznosťou.
Ak máš talent a inšpiráciu, radi si pozrieme Tvoje portfolio a následne sa s tebou stretneme.

Tvoje CV, motivačný list, referencie a zoznam online projektov, na ktorých si pracoval, nám zašli na kariera@foliovision.com.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- zodpovednosť a schopnosť tvrdo pracovať a sa zlepšovať
- pozitívny prístup k práci
- zmysel pre farbu a detail
- záujem o vývoj vo web design a fotografovanie
- dobrá znalosť grafického editoru (Photoshop, Illustrator, Gimp)
- zoznam referencii a online projektov, na ktorých si pracoval
- dobrá znalosť angličtiny

Naša spoločnosť sa zaoberá webdesignom, inbound marketingom, vývojom webových aplikácií so sídlom v Bratislave. Sme jedným z lídrov v službách WordPress migrácii, ktoré zabezpečujeme skutočne rýchlo a spoľahlivo.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Panská 12
811 01 Bratislava
ID: 1562739   Dátum zverejnenia: 10.11.2016