PHP Programátor

Foliovision s.r.o.

Panská 12, 811 01 Bratislava, Bratislava, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Na základe kvalifikácie a skúseností + mesačné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si unavený z nemoderných webových stránok?
Si zapálený pre tvorbu atraktívnych stránok a webových aplikácií?
Vieš kódiť?
Baví ťa práca vo WordPresse?

V takom prípade naša spoločnosť hľadá práve Teba! Tvoríme pluginy s bohatou funkcionalitou no minimalistickým rozhraním. Vďaka jednoduchému sposôbu používania naše pluginy uľahčujú každodenný život klientom po celom svete. Bavia nás inovácie a WordPress je našou vášňou.

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE
1) Práca s WordPressom (hlavnou platformou je WordPress v našej vlastnej CMS verzii)
2) Vývoj pluginov
3) programovanie webových modulov existujúcich klientských webových stránok
4) vylepšovanie už existujúcich webových stránok
5) vítaná je Tvoja pokročilá znalosť niektorého z programovacích jazykov (PHP, C++, C#, Java Script)
6) našim najpoužívanejším programovacím jazykom je PHP (ak neovládaš PHP, nie sme pre teba vhodná spoločnosť)

Spolupráca s jedným z TOP WordPress špecialistov. Táto pozícia je skvelou príležitosťou pre profesný rast a ďalšie odborné vzdelávanie.

ZÁROVEŇ PONÚKAME:
1) príjem zodpovedajúci výkonu + mesačné bonusy
2) príležitosť aktívne využívať anglický jazyk
3) flexibilný pracovný čas
4) príjemné pracovné prostredie v centre Starého mesta a možnosť spolupracovať s mladými ambicióznymi ľuďmi
5) kontakt so zahraničnou klientelou
6) gurmánske obedy, hladní u nás určite nebudete
7) kultúrne podujatia a pravidelné športové teambuildingy počas celého roka
8) možnosť práce na plný pracovný úväzok

Tvoje CV, motivačný list, referencie a zoznam webových stránok, na ktorých si pracoval nám zašli na [email protected]. Základné znalosti jazykov SQL, XHTML, PHP, JavaScript, CSS a jQuery budú overené testovou formou. Vybraní uchádzači budú preskúšaní zadaním z PHP.
Upozornenie: V prípade, ak nám nezašlete akúkoľvek ukážku Vášho zdrojového kódu (v ľubovoľnom programovacom jazyku), žiaľ nemáme o Vás záujem. Ak z nejakého dôvodu nie je možné zverejniť vašu prácu, nakódujte nám niečo podľa vlastného uváženia - kreativita a improvizácia sa u nás cení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PHP - Expert
XML - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme osobnosť s energiou a kreativitou pre našu rozrastajúcu sa spoločnosť.

POŽIADAVKY
1) pokročilá znalosť niektorého z programovacích jazykov (PHP - až úroveň expert, C++, C#, Java...)
2) pochopenie a záujem o W3 web štandardy (Zelman, alistapart.com)
3) znalosť CSS VEĽMI VÍTANÁ!
4) proaktívny prístup k riešeniu problémov a zadaným úlohám
5) lojalita, orientácia na výkon a cieľ, flexibilita, iniciatíva,
6) profesionálne a príjemné vystupovanie
7) dobrá znalosť angličtiny
8) záujem pracovať v Bratislave minimálne 1- 2 roky: nejde o krátkodobé zamestnanie

Naša spoločnosť sa zaoberá vývojom vlastných pluginov s bohatou funkcionalitou, webdesignom a inbound marketingom so sídlom v Bratislave. Sme jedným z lídrov v online video technológiách.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1439283  Dátum zverejnenia: 8.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Na základe kvalifikácie a skúseností + mesačné bonusy