Content Manager / Account Manager

Foliovision s.r.o.

Miesto práce
Panská 12, 811 01 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
5 - 7 EUR/hodina, + mesačné bonusy na základe výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidáta na posilnenie Site Promotion Teamu v rýchlo rastúcej mladej spoločnosti so sídlom v bratislavskom Starom meste. Naša spoločnosť sa zaoberá webdesignom, WordPress developmentom, inbound marketingom, content marketingom, SEO a organizáciou kultúrnych podujatí.

Ak si mladý, všestranne nadaný, ovládaš BEZCHYBNE angličtinu slovom i písmom, rýchlo sa učíš, na Internete a v blogosfére si ako doma, rád/rada píšeš a zaujíma ťa ekonómia, kultúra, politika a dianie vo svete, možno hľadáme práve teba!

Ak však hľadáš prácu, ktorú môžeš pustiť z hlavy keď odídeš z kancelárie alebo očakávaš, že ťa bude manažér viesť za ruku, ak nikdy nemáš poriadok na pracovnej ploche a nie si ochotný zaskočiť za kolegu, ak sa nezaujímaš ani o šport ani o kultúru, pravdepodobne nebudeš vhodným kandidátom, resp. kandidátkou na túto pozíciu.

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Práca zahŕňa komplexnú správu obsahu web stránok našich zahraničných klientov, vrátane web copywritingu, organizácie redaktorov a social media manažmentu. Hľadáme kandidáta, ktorý je lojálny, má vynikajúce organizačné schopnosti, nebojí sa zodpovednosti, je schopný tvrdo, flexibilne pracovať a je efektívny v riešení problémov.

Spolupráca s TOP Wordpress špecialistami. Ponúkame možnosť získať vedomosti o inbound marketingu a SEO. Táto pozícia je skvelou príležitosťou pre profesný rast a ďalšie odborné vzdelávanie.

Zároveň ponúkame:

* aktívne využitie anglického jazyka v praxi
* flexibilný pracovný čas
* príjemné pracovné prostredie v bratislavskom Starom meste v spoločnosti mladých talentovaných ľudí
* kontakt so zahraničnou klientelou
* možnosť získať prácu na plný pracovný úväzok
* možnosť profesného a osobnostného rastu

Tvoje CV, motivačný list a referencie zašli v slovenskom a anglickom jazyku na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

politológia, manažment, marketingová komunikácia, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
HTML - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* kreativita
* bezchybná angličtina - profesionálny a vysoko kultivovaný prejav
* lojalita, orientácia na výkon a cieľ, flexibilita
* proaktívny prístup k riešeniu problémov a zadaným úlohám
* výborné organizačné schopnosti

Naša spoločnosť sa zaoberá vývojom vlastných pluginov s bohatou funkcionalitou, webdesignom a inbound marketingom so sídlom v Bratislave. Sme jedným z lídrov v online video technológiách.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1439282  Dátum zverejnenia: 14.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 - 7 EUR/hodina, + mesačné bonusy na základe výsledkov