Programátor

Foliovision s.r.o.

Miesto práce
Staré Mesto, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si unavený z nemoderných webových stránok?
Si frustrovaný z prístupu k Tvojim návrhom?
Si zapálený pre tvorbu atraktívnych stránok a webových aplikácií?

V takom prípade naša spoločnosť hľadá práve Teba! Zaoberáme sa e-marketingom, SE optimalizáciou a správou web stránok našich klientov.

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

* programovanie webových modulov existujúcich klientskych webových stránok
* rekódovanie a vylepšovanie už existujúcich webových stránok
* hlavnou platformou je Wordpress v našej vlastnej CMS verzii
* vítaná je Tvoja pokročilá znalosť niektorého z programovacích jazykov (C++, C#, Java)
* najpoužívanejším našim programovacím jazykom je PHP

Spolupráca s jedným z TOP Wordpress špecialistom. Ponúkame možnosť získať vedomosti o e- marketingu a SEO. Táto pozícia je skvelou príležitosťou pre profesný rast a ďalšie odborné vzdelávanie.

Zároveň ponúkame:
* plat od 4 Eur na hodinu - príjem zodpovedajúci výkonu plus bonusy
* príležitosť aktívne využívať anglický jazyk
* flexibilný pracovný čas
* príjemné pracovné prostredie a možnosť spolupracovať s mladými ambicióznymi ľuďmi
* kontakt so zahraničnou klientelou
* možnosť získať prácu na plný pracovný úväzok

Tvoje CV, motivačný list, referencie a zoznam webových stránok, na ktorých si pracoval nám zašli na [email protected]. Základné znalosti jazykov SQL, XHTML, PHP, JavaScript, CSS budú overené testovou formou. Vybraní uchádzači budú preskúšaní zadaním z PHP.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,elektrotechnické,IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PHP - Základy
HTML - Základy
XML - Základy
JavaScript - Základy
C++ - Základy
Java - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme osobnosť s energiou a kreativitou pre našu rozrastajúcu sa spoločnosť.

POŽIADAVKY

* pokročilá znalosť niektorého z programovacích jazykov C++, C#, Java)
* pochopenie a záujem o W3 web štandardy (Zelman, alistapart.com)
* skúsenosti s niektorým CMS (content management systémom)
* proaktívny prístup k riešeniu problémov a zadaným úlohám, toto nie je miesto pre “button pushera”
* vlastné portfólio
* lojalita, orientácia na výkon a cieľ, flexibilita, iniciatíva,
* profesionálne a príjemné vystupovanie
* dobrá znalosť angličtiny
* záujem pracovať v Bratislave minimálne 2 roky: nejde o krátkodobé zamestnanie

Naša spoločnosť sa zaoberá vývojom vlastných pluginov s bohatou funkcionalitou, webdesignom a inbound marketingom so sídlom v Bratislave. Sme jedným z lídrov v online video technológiách.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1206836  Dátum zverejnenia: 26.5.2012  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou