Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Programátor

Foliovision s.r.o.

Miesto práce
Staré Mesto, Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Si unavený z nemoderných webových stránok?
Si frustrovaný z prístupu k Tvojim návrhom?
Si zapálený pre tvorbu atraktívnych stránok a webových aplikácií?

V takom prípade naša spoločnosť hľadá práve Teba! Zaoberáme sa e-marketingom, SE optimalizáciou a správou web stránok našich klientov.

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

* programovanie webových modulov existujúcich klientskych webových stránok
* rekódovanie a vylepšovanie už existujúcich webových stránok
* hlavnou platformou je Wordpress v našej vlastnej CMS verzii
* vítaná je Tvoja pokročilá znalosť niektorého z programovacích jazykov (C++, C#, Java)
* najpoužívanejším našim programovacím jazykom je PHP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
dohodou
Iné výhody
Spolupráca s jedným z TOP Wordpress špecialistom. Ponúkame možnosť získať vedomosti o e- marketingu a SEO. Táto pozícia je skvelou príležitosťou pre profesný rast a ďalšie odborné vzdelávanie.

Zároveň ponúkame:
* plat od 4 Eur na hodinu - príjem zodpovedajúci výkonu plus bonusy
* príležitosť aktívne využívať anglický jazyk
* flexibilný pracovný čas
* príjemné pracovné prostredie a možnosť spolupracovať s mladými ambicióznymi ľuďmi
* kontakt so zahraničnou klientelou
* možnosť získať prácu na plný pracovný úväzok
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu, živnosť
Tvoje CV, motivačný list, referencie a zoznam webových stránok, na ktorých si pracoval nám zašli na kariera@foliovision.com. Základné znalosti jazykov SQL, XHTML, PHP, JavaScript, CSS budú overené testovou formou. Vybraní uchádzači budú preskúšaní zadaním z PHP.
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie, odbor:
technické, elektrotechnické, IT
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - aktívne

Počítačové znalosti - programátor:
PHP - základy
HTML - základy
XML - základy
JavaScript - základy
C++ - základy
Java - základy
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
Hľadáme osobnosť s energiou a kreativitou pre našu rozrastajúcu sa spoločnosť.

POŽIADAVKY

* pokročilá znalosť niektorého z programovacích jazykov C++, C#, Java)
* pochopenie a záujem o W3 web štandardy (Zelman, alistapart.com)
* skúsenosti s niektorým CMS (content management systémom)
* proaktívny prístup k riešeniu problémov a zadaným úlohám, toto nie je miesto pre “button pushera”
* vlastné portfólio
* lojalita, orientácia na výkon a cieľ, flexibilita, iniciatíva,
* profesionálne a príjemné vystupovanie
* dobrá znalosť angličtiny
* záujem pracovať v Bratislave minimálne 2 roky: nejde o krátkodobé zamestnanie
Naša spoločnosť sa zaoberá webdesignom, inbound marketingom, SEO a organizovaním kultúrnych podujatí.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Reklama, propagácia, PR
Adresa
Panská 12 Zobraziť na mape
811 01 Bratislava

Kontaktná osoba: Mgr. Anna Dudášová
Tel.: 0944 932 747
E-mail: poslať životopis
ID: 1206836   Dátum zverejnenia: 26.5.2012
Lokalita: Bratislava
Pozícia: Programátor
Spoločnosť: Foliovision s.r.o.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke

Programátor