Logo Fokus Studio spol. s r.o.

Web developer / IT administrator

Fokus Studio spol. s r.o.

Štefánikova 206/3, Námestovo, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 700 EUR/mesiacVeľmi záleží od tvojich skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš oravský tím marketingových priekopníkov potrebuje šikovnú posilu. Ak vieš pracovať vo WordPresse, PHP je pre teba viac než len zhluk spoluhlások a chceš pracovať na rozmanitých projektoch, určite sa nám ozvi. V našom tíme máme špecialistov, ktorí ti v prípade potreby ochotne všetko vysvetlia.

S klientami pracujeme špecificky. Nie sme pre nich iba dodávateľom marketingových služieb, ale strategickým partnerom s presahom do celkového biznisu. Nečakaj preto, že sa u nás klienti striedajú ako na bežiacom páse. Naopak, preferujeme dlhodobé spolupráce, pri ktorých sa naozaj o klienta staráme.

Sme tím kreatívnych ľudí, ktorí spolu tvoria aj vynikajúci kolektív. Snažíme sa do práce chodiť s radosťou, pravidelne sa vzdelávať, ale vieme sa aj odmeniť – hrať šípky, kalčeto či s pohárom piva bojovať o víťazné priečky v pub kvízoch.

Náplň práce:

- testovanie funkcionality webov
- aktualizácia frameworkov, CMS systémov
- inštalácia pluginov alebo šablón
- vytváranie vlastných riešení webov, informačných systémov či firemných procesov
- správa technickej infraštruktúry agentúry (primary Google workspace)
- reporting pre klientov

– Rôznorodá paleta klientov, pre ktorých sme partnerom v podnikaní.

– Kultúru ”speak out”. Ak je nejaký problém, nezametáme ho pod koberec. Riešime to a situáciu sa snažíme spoločnými silami zlepšiť.

– Platené vzdelávanie a akékoľvek know-how nášho tímu, o ktorý prejavíš záujem.

– Sme len ľudia, preto chápeme, že občas budeš potrebovať flexibilný pracovný čas alebo si vybaviť osobné veci.

– Ľudský a férový tím. Zakladáme si na príjemnej atmosfére a čerešničkou na torte sú krásne priestory v co-workingovom centre NOWORK.SK v Námestove.

– Úžasná oravská príroda. Z kancelárie v Námestove je to na skok od Oravskej priehrady a malebných hôr. Športu zdar!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

3.5.2024 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
PHP - Základy
WordPress - Pokročilý
Google Workspace - Pokročilý
Looker - Mierne pokročilý
Google Analytics - Mierne pokročilý
Google Tag Manager - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

– silné analytické schopnosti
– silné technické zručnosti
– znalosť front-endových a/alebo back-endových technológií (HTML, CSS, JavaScript, PHP)
– schopnosť intepretovať a prezentovať dáta klientovi
– komunikačné schopnosti v tíme
– zodpovednosť a pracovitosť

Sme full-servis marketingová agentúra so sídlom na Orave. Pre podnikateľov, s ktorými spolupracujeme, sme strategickým partnerom, ktorý prispieva nielen k ich marketingu, ale k celkovému rozvoju firmy. Máme presah do business developmentu vďaka čomu sú naše služby komplexné a práca s klientami je na hlbšej úrovni ako pri bežnej agentúrnej spolupráci.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Juraj Žák
Tel.: +421944449134
E-mail: poslať životopis
ID: 4798721  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac