Reagujte bez životopisu

Asistenta predaja pre Bratislavu

FOKUS očná optika, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi pracujete v obchode?

Chcete si rozšíriť vedomosti a začať pracovať v optike?

Radi by ste pracovali na viacerých pracoviskách v rámci Bratislavy?

Ak ste odpovedali ÁNO, tak sa už na vás tešíme.

My, vo FOKUSE tvoríme svet, v ktorom lepšie vidíte a lepšie sa cítite. Starostlivosť o zákazníka je naším poslaním.

Ako vyzerá náš pracovný deň?
- Ide nám o to, aby sa zákazníci u nás cítili komfortne a dostalo sa im kvalitnej starostlivosti.
- Odborne so zákazníkmi komunikujeme
- Pomáhame zákazníkom, aby si u nás vybrali čo najlepšie z našej ponuky
- Administratívne zákazky zákazníkov spracovávame
- Počas celého dňa sa podieľame na celkovom chode prevádzky

Na čo sa môžete u nás tešiť?
- Stabilnú prácu v oblasti očnej optiky v príjemnom prostredí dlhoročnej spoločnosti
- Motivujúci bonusový systém, ktorý ocení vašu prácu
- Vysoké zamestnanecké zľavy na všetky okuliare
- Odmeny za doporučenie kolegov
- Odmeny za pracovné výročia
- FOKUS akadémia - odborné školenia a osobný rozvoj
- Každého nováčika zaškolíme garantom vzdelávania, ktorý nováčika povedie prvé 3 mesiace.
- Ak sa rozhodnete rozšíriť svoje vedomosti, radi vám poskytneme štúdium očného optika, ktoré vám celé zaplatíme.
- Skvelý tím kolegov a spoločnosť, ktorá sa o svojich zamestnancov naozaj zaujíma a stará sa o nich

Príspevok na pracovné oblečenie
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Bonusy/prémia
Občerstvenie na pracovisku
Zľava na firemné produkty/služby

Požiadavky na zamestnanca

Sme spoločnosť, ktorej vznik na Slovensku sa datuje už od roku 1948 a v Českej republike pod názvom FOKUS optik od roku 1991. Do roku 2009 naša spoločnosť vyrábala aj okuliarové šošovky pre celú Slovenskú republiku. Od roku 2015 pôsobíme na trhu pod názvom FOKUS očná optika a.s. Sme najväčšou sieťou optík v rámci Slovenskej republiky a rovnako aj v Českej republike. Spolupracujeme len s certifikovanými dodávateľmi.