Servisní technik

FMS Transfer s.r.o.

Místo práce
Brno, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

Servisní technik provádí opravy strojů a zařízení pro zpracování plastů u zákazníků v celé Evropě. Dále provádí instalaci a uvádění do provozu nových zařízení.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Ochota cestovat. Po zaškolení budete pracovat u evropských zákazníků našeho partnera

Znalost technické angličtiny na komunikativní úrovni

SŠ vzdělání a praxe v oboru mechatronika, mechanik zařízení pro zpracování plastů nebo elektrotechnik elektronických zařízení.Uplatnění u nás naleznou i odborníci v oboru CNC řídících systémů strojů a zařízení

Schopnost samostatné práce

Řidičský průkaz B

Výhodou bude, pokud budete umět

Znalost technické němčiny

Co vám můžeme nabídnout

Nadstandardní platové ohodnocení, možnost určovat si pracovní vytížení.

Práce pro renomovanou a dynamicky se rozvíjející zahraniční firmu

Možnost práce na ŽL

Zajistíme veškeré vybavení včetně zaškolení u mateřské firmy

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3128675  Dátum zverejnenia: 12.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.