Local Compliance Officer - Slovensko

FMC - dialyzačné služby, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podpora hodnotenia rizík jednotlivých krajín a kontrola dodržiavania nastavených procesov.
Miestna implementácia a zlepšovanie globálnej, regionálnej a miestnej politiky, dodržiavanie procesov, postupov a kontrolných mechanizmov.
Zodpovedanie akýchkoľvek interných/externých otázok súvisiacich s Compliance programom.
Identifikácia potencionálnych rizík spojených s Compliance.
Overovanie smerníc v súlade s miestnymi zákonmi a v prípade potreby ich prispôsobenie.
Poskytovanie informačných a poradenských služieb miestnemu manažmentu v oblasti dodržiavania súvisiacich predpisov.
Koordinácia Compliance programu vrátane školenia zamestnancov.
Vyšetrovanie potenciálneho pochybenia/nesúladu s internými a externými predpismi a podpora vyšetrovania.
Reporting.

Práca v profesionálnom kolektíve.
Možnosť ďalšieho vzdelávania.
Príjemné, moderné pracovné prostredie.
Zamestnanecké benefity.

Prosíme uchádzačov, aby životopisy posielali v slovenskom a anglickom jazyku.
Osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované. Pre ochranu osobných údajov sa oboznámte s textom na nasledujúcom linku: http://www.sysmail.sk/fresenius/.
Na žiadosti odpovedáme len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ukončené vysokoškolské vzdelanie ekonomického/právneho zamerania a preukázateľná prax v oblasti Compliance interného auditu.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

Vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti.
Schopnosť účinne riešiť problémy na všetkých úrovniach spoločnosti.
Analytické myslenie.
Schopnosť udržať vysoký stupeň integrity, dôvernosti a dôvery.
Schopnosť pracovať samostatne a tímovo.
Samostatnosť, systematickosť, presnosť.

FMC - dialyzačné služby, s.r.o. (Fresenius Medical Care) je celosvetovo najväčším poskytovateľom produktov a služieb pacientom s chronickým zlyhaním obličiek, ochorením ktoré celosvetovo postihuje asi dva milióny ľudí.
Spoločnosť Fresenius Medical Care už viac ako 20 rokov poskytuje služby v oblasti liečby zlyhania obličiek a pracuje na všetkých úrovniach starostlivosti v 31 dialyzačných strediskách po celej Slovenskej republike.
Naša spoločnosť má jasne zadefinované ciele a k tomu sformulované hodnoty:
Sme kooperatívni, iniciatívni, spoľahliví a prvotriedni. Tieto hodnoty sú základom pre našu každodennú prácu, v ktorej nás vedú k dosahovaniu spoločného cieľa. „Vytvárať budúcnosť, pre ktorú sa oplatí žiť.
Pre pacientov.
Po celom svete.
Každý jeden deň.“

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2904186  Dátum zverejnenia: 23.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou