Sestra - Bratislava Petržalka

FMC - dialyzačné služby, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná práca sestry na dialyzačnom stredisku. Práca na zmeny.

Možnosť bezplatného ubytovania .

Osobné údaje po skončení výberového konania budú skartované. Prosíme uchádzačov aby sa pre informáciu o ochrane osobných údajov
oboznámili s textom na nasledujúcom linku:

http:\\www.sysmail.sk\fresenius\

Na žiadosti odpovedáme len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo

Počet rokov praxe

3

dôslednosť, spoľahlivosť, flexibilita

FMC - dialyzačné služby, s.r.o. (Fresenius Medical Care) je celosvetovo najväčším poskytovateľom produktov a služieb pacientom s chronickým zlyhaním obličiek, ochorením ktoré celosvetovo postihuje asi dva milióny ľudí. Prostredníctvom siete 3 432 dialyzačných stredísk v Severnej Amerike, Európe, Latinskej Amerike, Afrike a v ázijsko - pacifickej oblasti poskytuje spoločnosť dialyzačnú liečbu viac ako 294 tisícom pacientov na celom svete. Fresenius Medical Care je najväčším poskytovateľom dialyzačnej liečby a zároveň dodávateľom dialyzačných produktov (dialyzačné prístroje, dialyzátory a ostatný spotrebný materiál).

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Teplická 99
921 01 Piešťany
ID: 2097897   Dátum zverejnenia: 15.3.2016