Upratovačka - Trnava

FMC - dialyzačné služby, s.r.o.

Miesto práce
okres Trnava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná práca upratovačky a dodržiavanie pracovných predpisov.

V súlade so zákonom č.122/2013 Z.z. vo svojom životopise alebo žiadosti prosím uveďte svoj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou FMC - dialyzačné služby, s.r.o. Osobné údaje budú skartované po skončení výberového konania.
Na žiadosti odpovedáme len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

FMC - dialyzačné služby, s.r.o. (Fresenius Medical Care) je celosvetovo najväčším poskytovateľom produktov a služieb pacientom s chronickým zlyhaním obličiek, ochorením ktoré celosvetovo postihuje asi dva milióny ľudí.
Spoločnosť Fresenius Medical Care už viac ako 20 rokov poskytuje služby v oblasti liečby zlyhania obličiek a pracuje na všetkých úrovniach starostlivosti v 31 dialyzačných strediskách po celej Slovenskej republike.
Naša spoločnosť má jasne zadefinované ciele a k tomu sformulované hodnoty:
Sme kooperatívni, iniciatívni, spoľahliví a prvotriedni. Tieto hodnoty sú základom pre našu každodennú prácu, v ktorej nás vedú k dosahovaniu spoločného cieľa. „Vytvárať budúcnosť, pre ktorú sa oplatí žiť.
Pre pacientov.
Po celom svete.
Každý jeden deň.“

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1854573  Dátum zverejnenia: 3.9.2014