Cukrár/-ka

FLORIL, s.r.o.

Miesto práce
Tomášovská 22, 90045 Malinovo, Bratislavský kraj
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou podľa skúseností a schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pečenie korpusov, výroba plniek, plnenie zákuskov a toriet, krájanie, zdobenie.

stravné lístky, extra príplatky za soboty a sviatky, odmeny za dobre vykonanú prácu za určité obdobie, zamestnanecká zľava 70 % na výrobky, firemné akcie, mladý priateľský kolektív, možnosť účasti na cukrárskych súťažiach, práca s kvalitnými prírodnými surovinami

Pracovná doba je 10-hodinová, začiatok pracovného času o 5.30, pracuje sa na dlhé-krátke týždne podľa firemného vzorca, o ktorom bude uchádzač informovaný na pohovore.
Zasielajte prosím štruktúrované životopisy na mail tibor@floril.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

cukrár, pekár, kuchár

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

podmienkou je platný zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve, výhodou výučný list v odbore potravinárstva al. hygienické minimum, možnosť dochádzať na pracovisko (existujúce dopravné spojenie al. doprava vlastným vozidlom - miesto práce: Malinovo 10 km od Bratislavy),
predpokladom je schopnosť zvládať fyzickú prácu, priateľská povaha, pozitívny prístup, schopnosť sebaorganizácie, časová flexibilita, spoľahlivosť, zodpovednosť, po zaučení samostatnosť

Sme cukrárenská výroba vyrábajúca torty na objednávku, ako aj zákusky od výmyslu sveta pripravené z kvalitných surovín, ktoré dodávame do množstva kaviarní a cukrární. Našou filozofiou je používať najlepšie prísady a pripravovať maškrty tradičnou receptúrou, aby chutili aj nám. Popri tom nezabúdame sledovať nové trendy v zdobení toriet a kráčame s dobou. Sme firma s mladým kolektívom usilovných ľudí a priateľskou pracovnou atmosférou.
Počet zamestnancov: 40
www.floril.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Lipová 2
900 45 Malinovo
ID: 2240483   Dátum zverejnenia: 6.10.2016