Recepčny/á/ pre hotel GOLFER*** Kremnica - iba denné smeny (ubytovanie zdarma)

FLOREN, a.s.

Miesto práce
Kremnica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 400 EUR/mesiac- priplatky za prácu v sobotu, v nedelu a počas sviatkov - odmeny z tržieb hotela - odmeny za nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hotel GOLFER*** Kremnica je útulný hotel, ktorý sa nachádza priamej blízkosti Kremnice obklopený prírodou. Našu klientelu tvoria firmy, rodiny s deťmi, páry aj mladí hostia. Organizujeme firemné semináre, večierky, teambuildingy, poskytujeme pobytové balíčky pre všetkých. Na hoteli sa nachádza 34 izieb pre 64 + 25 hostí, reštaurácia, lobby bar, bazén, sauna, záhradná jacuzzi, golfový simulátor, šípky, stolný tenis, biliard, 1 veľká a 2 malé seminárne miestnosti. V okolí hotela je upravený areál pre hostí s megatabuľou na kreslenie, preliezkami pre deti, terasou, krbom, multinfunkčným ihriskom. Pýšime sa vynikajúcou reštauráciou pod vedením šéfkuchára Miloša Soldána.

Profil:
- ideálny kandidát nemusí mať 100% vedomosti, ale správny prístup
- prax na recepcii je výhodou, nie však podmienkou (výhodou je akákoľvek prax v hotelierstve alebo v segmente HORECA)
- jazykovo vybavený Aj a Sj :)
- znalosť rezervačného systému výhoda, nie však nutnosť (používame HORES a channel manager Profitroom)

Náplň práce:
- prvý kontakt s hosťom
- prijímanie a spracovávanie rezervácií ubytovania, vystavovanie hotelových účtov
- check -in, check- out hostí
- poskytovanie komplexných informácií s prihliadnutím na štandardy hotela
- jednoduchá administratíva - príjem tovaru,evidencia pošty, denné uzávierky, inventúry
- starostlivosť o spokojnosť hostí počas pobytu - ponuka hotelových služieb, obsluha hotel. služieb
- práca s rezervačným systémom Hores- nie je podmienkou
- vybavovanie telefonickej a e-mailovej komunikácie
- predaj doplnkového tovaru - sústredenie sa na upselling
- zodpovednosť za plynulý chod recepcie
- obsluha hostí v lobby bare a v reštaurácii pri menšej obsadenosti má na starosti recepcia, pri vyššej obsadenosti hotela je priamo aj s čašníkom

Všetko ťa naučíme.

Jedná sa o prácu na dvojdennné zmeny (ranná, poobedná), spravodlivo rotované cez víkendy a sviatky.
Ranná zmena začína o7:00 - 15:30
a poobedná o 15:00-23:00.

Na recepcii poskytujeme zadnú kancelársku miestnosť.
Poskytujeme ubytovanie v zamestnaneckom byte grátis.
Práce na recepcii zahŕňa aj obsluhu hostí v lobby bare a piano bare, v reštaurácií.

- perspektívne zamestnanie
- vynikajúci štart do hotelierstva
- hotelové služby pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov zdarma
- ubytovanie pre zamestnancov grátis
- zamestnanecká strava
- práca v zaujímavom medzinárodnom prostredí
- celosezónna práca
- iba denné zmeny

Životopis a motivačný list nám zasielajte na e-mailovú adresu [email protected], alebo nás kontaktujte na tel.č. 0907 809 500. Na základe zaslaného životopisu Vás budeme spätne kontaktovať ohľadom termínu pracovného pohovoru. Kontaktná osoba: Zuzana Bieliková.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

3.5.2024 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

recepčná, čašník,

Prax na tejto pozícii nie je nevyhnutnosťou ak si:
- zákaznícky orientovaný
- empatický
- máš radosť z vykonanej práce
- ochota byť ústretový a nápomocný hosťom
- si pohostinný
- pracoval si v segmente horeca na inej pozícií

Hotel GOLFER*** Kremnica je rodinný hotel, ktorý sa nachádza priamej blízkosti Kremnice obklopený prírodou. Našu klientelu tvoria firmy, rodiny s deťmi, páry aj mladí hostia. Organizujeme firemné semináre, večierky, teambuildingy, poskytujeme pobytové balíčky pre všetkých. Na hoteli sa nachádza 34 izieb pre 64 + 25 hostí, reštaurácia, lobby bar, bazén, sauna, záhradná jacuzzi, golfový simulátor, šípky, stolný tenis, biliard, 1 veľká a 2 malé seminárne miestnosti. V okolí hotela je upravený areál pre hostí s megatabuľou na kreslenie, preliezkami pre deti, terasou, krbom, multinfunkčným ihriskom.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3483308  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac