Kuchár

FLOREN, a.s.

Miesto práce
Kremnica, Banskobystrický kraj, Žiar nad Hronom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pripravovanie jedal pre hotelovych a mimohotelovych hosti, organizácia práce, príprava večerných rautov a raňajkových švédskych stolov vo francúzskej reštaurácií Ile de Ré.

ubytovanie, strava, využívanie hotelovych sluzieb (fitness, bazen, sauna) zdarma, práca v mladom kolektíve.

svoje CV zasielajte na emailovu adresu z.bielikova@golfer.sk alebo sa kontaktujte telefonicky na cisle 0907 809 500

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2017 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

vyuceny v obore, prax min. 1 rok, casova flexibilita

Hotel GOLFER*** sa nachádza neďaleko starobylého a baníckeho centra mesta Kremnice priamo nad kúpaliskom. Hotel sa nachádza v krásnej prírode Kremnických vrchov, v tichom prostredí, dosť ďaleko od ruchu, ale len kúsok od centra. Hotel poskytuje ubytovanie v 26 dvojlôžkových izbách, 4 jednolôžkových a 4 apartmánoch s celkovou kapacitou 88 osôb. V hoteli sa nachádza francúzska reštaurácia Ile de Ré, ktorá ponúka slovenské a francúzske špeciality. V hoteli sa ďalej nachádza krytý bazén, infrasauna, sauna, golfový simulátor, hydromasážna vaňa a box, masáže, biliard, stolný tenis, šípky, fitness, 3 seminárne miestnosti s max kapacitou 120 osôb. Dominantou hotela je vežička. Zameriavame sa tak na individuálnu klientelu, rodiny s deťmi, obchodných cestujúcich ako aj na organizovanie eventov, teambuildingov, školení, výročných akcii a svadby.
Hotel GOLFER*** sa podiela na organizácii Kremnických gagov - festivalu humoru a satiry a každý rok víta významné slovenské osobnosti, hercov, zabávačov a pod. Priamo pod hotelom sa nachádza termálne kúpalisko s liečivou vodou, ktoré počas letných mesiacov slúži našim hosťom. Sme rodinný hotel s osobným prístupom k hosťovi, s mladým kolektívom a domáckou atmosférou.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Hotel GOLFER*** Kremnica
J. Horvátha 910/50
967 01 Kremnica

Kontakt

ID: 2747032   Dátum zverejnenia: 3.1.2017