Recepčná v hoteli GOLFER***

FLOREN, a.s.

J. Horvátha 910/50, 967 01 Kremnica, Banskobystrický kraj, Žiar nad Hronom
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
500- 750 EUR/mesiac, plus prémie z tržieb a konkrétnych akcií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť prevádzkuje hotel GOLFER*** v Kremnici, priamo nad kúpaliskom. Náplňou práce recepčnej je prvotná komunikácia s hosťom, prijímanie rezervácii, organizovanie eventov, akcíí, teambuildingov, starostlivosť o hosťa počas pobytu, ovládanie rezervačného systému, práca na PC, vystavovanie účtov, komunikácia s dodávateľmi, organizácia práce chyžných.

Práca v mladom kolektíve v príjemnom prostredí, využívanie hotelových služieb -bazéna, sauny, infrasauny, jacuzzi, kúpaliska, biliard, šípky, stolný tenis zdarma, príležitostné ubytovanie k dispozícii, zamestnanecká strava vo francúzskej reštaurácií Ile de Ré, možnosť osobného ako i pracovného rastu, flexibilný pracovný čas, iba denné smeny.

Prosím Vaše životopisy nám zasielajte na e-mailovú adresu z.bielikova@golfer.sk, alebo nás kontaktujte na tel.č. 0907 809 500. Na základe zaslaného životopisu Vás budeme spätne kontaktovať ohľadom termínu pracovného pohovoru. Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Bieliková.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy
Strojopis - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

komunikativnost, znalost prace na PC, aktivna znalost aspon jedneho svet. jazyka, samostatnosť, pozitívny vzťah k hosťom, nekonfliktný typ človek, príjemné vystupovanie, zodpovednosť, radosť z práce v kolektíve.

Hotel GOLFER*** sa nachádza neďaleko starobylého a baníckeho centra mesta Kremnice priamo nad kúpaliskom. Hotel sa nachádza v krásnej prírode Kremnických vrchov, v tichom prostredí, dosť ďaleko od ruchu, ale len kúsok od centra. Hotel poskytuje ubytovanie v 26 dvojlôžkových izbách, 4 jednolôžkových a 4 apartmánoch s celkovou kapacitou 88 osôb. V hoteli sa nachádza francúzska reštaurácia Ile de Ré, ktorá ponúka slovenské a francúzske špeciality. V hoteli sa ďalej nachádza krytý bazén, infrasauna, sauna, golfový simulátor, hydromasážna vaňa a box, masáže, biliard, stolný tenis, šípky, fitness, 3 seminárne miestnosti s max kapacitou 120 osôb. Dominantou hotela je vežička. Zameriavame sa tak na individuálnu klientelu, rodiny s deťmi, obchodných cestujúcich ako aj na organizovanie eventov, teambuildingov, školení, výročných akcii a svadby.
Hotel GOLFER*** sa podiela na organizácii Kremnických gagov - festivalu humoru a satiry a každý rok víta významné slovenské osobnosti, hercov, zabávačov a pod. Priamo pod hotelom sa nachádza termálne kúpalisko s liečivou vodou, ktoré počas letných mesiacov slúži našim hosťom. Sme rodinný hotel s osobným prístupom k hosťovi, s mladým kolektívom a domáckou atmosférou.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Hotel GOLFER*** Kremnica
J. Horvátha 910/50
967 01 Kremnica
ID: 113678   Dátum zverejnenia: 27.9.2016