Manažér v cestovnej agentúre

Flora Tour, s.r.o.

Miesto práce
Kúpeľná 6, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Nástupný plat závisí od schodpností kandidáta, minimálna výška 1000€/mesiac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie objednávok,
- vypracovanie požiadaviek,
- kontrola akcie/objednávky/eventu - aj práca v teréne,
- tvorba produktov – cenotvorba,
- práca aj cez víkendy a sviatky v závislosti od termínu objednávky,
- prezentácia na medzinárodných veľtrhoch,
- účasť na domácich podujatiach / workshopoch / prezentáciách,
- práca s ekonomickým softvérom Pohoda,
- práca s rezervačnými systémami,
- práca s PC (Word, Excel, Outlook)

- prácu v profesionálnom teame úspešnej incomingovej cestovnej agentúry, ktorá je na Slovenskom trhu už viac ako 27 rokov,
- firemné akcie, zľavnené lístky na lode, turistické atrakcie, zľavy na zájazdy a pobyty
- káva, čaj, nealko nápoje v kancelárii zdarma,
- bonus za odporučenie nového kolegu do teamu,
- príjemný kolektív a priateľské pracovné prostredie

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu, zašlite prosím svoj životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí budú najviac zodpovedať našim požiadavkám. Za porozumenie ďakujeme.

Pošli svoj životopis už dnes!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Základy

Vodičský preukaz

B

- znalosť anglického a nemeckého jazyka na pokročilej úrovni, ďalší jazyk výhodou,
- zodpovednosť a lojalita,
- kreativita, samostatnosť a schopnosť pracovať pod tlakom,
- zmysel pre detail, organizačné schopnosti,
- lojalita,
- základy účtovníctva sú vítané
- preferujeme záujemcov, ktorí už pracovali v oblasti cestovného ruchu

Od roku 1991 je Flora Tour slovenskou špičkou v incomingovom cestovnom ruchu špecializujúca sa na Bratislavu, Slovensko a okolité krajiny. Flora Tour je 15 rokov generálnym partnerom a oficiálnym predajcom pre katamarán Twin City Liner spájajúci Viedeň a Bratislavu od marca do novembra trikrát denne. Team profesionálov cestovnej agentúry obsluhuje zahraničné skupiny už viac ako 25 rokov. Sprostredkuje kvalitné sprievodcovské, dopravné, gastronomické, ubytovacie a iné služby, predáva lodné a autobusové lístky v Európe.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2938541  Dátum zverejnenia: 10.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný plat závisí od schodpností kandidáta, minimálna výška 1000€/mesiac.