Sales manager internetovej reklamy pre medzinárodnú firmu

Floating Minds, s. r. o.

Miesto práce
Šustekova 3, resp. home office, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Adekvátne ohodnotenie – výborné veci stoja výborné peniaze. Na výber sú dva modely – vyšší/nižší fix + nižší/vyšší % bonus z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V časoch adblocku a stále nižšej klikanosti na bannery hľadajú online marketéri stále nové efektívne formy komunikácie. Odpoveďou na ich potreby je obsahový marketing a natívna reklama. Vidí ju viac ľudí, šíri sa ľahšie aj cez sociálne siete, firmám generuje viac konverzií a vyššiu lojalitu ku značke. Túto novú vlnu na Slovensku reprezentuje Strossle. Pomáhame značkám a ľuďom navzájom sa nájsť, a to prostredníctvom kvalitného obsahu doručeného cez prémiové členské weby. Spolupracujeme s top médiami, agentúrami i klientami.

Koho hľadáme?
- Máte podnikateľského ducha a chuť začínať nové veci?
- Máte skúsenosti v oblasti predaja a vybudovanú sieť kontaktov?
- Baví Vás digitálny marketing, sledujete novinky a orientujete sa vo svete všetkých možných CPM, ROI, PPC skratiek
- Zvládate komunikáciu ústne, písomne a prezentácia je vaše druhé meno?
- Chcete byť pre natívnu reklamu tým, čo bol Cyril a Metod pre slovenské písmo?

Ak áno, určite sa ozvite. Hľadáme do nášho bratislavského tímu šikovného obchodníka, ktorý pomôže klientom ukázať nové obzory a možnosti v online svete. Človeka, ktorý rád spoznáva nové a inšpiratívne osobnosti, a má schopnosť vytvárať a uzatvárať dohody od začiatku až do konca.

Čo ponúkame?
- Flexibilitu - voľnosť v tom, kedy a kde chcete pracovať
- Adekvátne ohodnotenie – výborné veci stoja výborné peniaze. Na výber sú dva modely – vyšší/nižší fix + nižší/vyšší % bonus z predaja
- Lokálny i medzinárodný kolektív poskladaný z odborníkov v online médiách, machine learningu a umelej inteligencie
- Možnosť spoznávať nové krajiny, kultúry a ľudí v rámci medzinárodných teambuildingov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

online marketing a reklama

Našim poslaním je robiť internet zaujímavým. Strossle platforma sleduje vaše správanie a tak je schopná odporučiť obsah podľa vašich záujmov. Fungujeme v desiatich krajinách Európy a našu technológiu využíva viac ako 1000 publisherov. Na Slovensku to sú napríklad Zoznam, JOJ, Markíza, Internet.sk či Startitup.

Firma má základňu v Stockholme a náš tím má cez 50 ľudí. Ďalším generáciám tu chceme nechať za sebou stopu a popri tomu si užiť kopu srandy, pretože kde je práca zábavou, tam je život radosťou.
ID: 2879601  Dátum zverejnenia: 7.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Adekvátne ohodnotenie – výborné veci stoja výborné peniaze. Na výber sú dva modely – vyšší/nižší fix + nižší/vyšší % bonus z predaja