Obchodný zástupca

Fliegl - Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Základný plat + provízie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zastupovanie a prezentácia spoločnosti Fliegl, predaj jej produktov v súlade s firemnou stratégiou
- starostlivosť o zákazníkov, budovanie a udržiavanie obchodných vzťahov
- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
- komplexné riešenie obchodných prípadov, príprava cenových ponúk, predstavovanie nových produktov
- pravidelný reporting o činnosti a bežná administratíva

- Flexibilný pracovný čas, Home office
- Stabilné zázemie v nadnárodnej spoločnosti
- Práca s kvalitnými produktmi
- Školenia v zahraničí
- Služobné auto, mobil, notebook
- Práca v mladom dynamickom kolektíve

Životopisy spolu s motivačným listom a súhlasom so spracovaním osobných údajov, posielajte v slovenskom jazyku (prípadne v maďarskom, alebo v nemeckom jazyku - výhoda).
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady a budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Pozitívne myslenie zamerané na výsledky
- Obchodný cit a umenie predávať
- Komunikatívnosť, zodpovednosť, samostatnosť
- Min. 1 ročná prax v obchodnej činnosti
- Vysoké pracovné nasadenie, ochota cestovať
- Dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
- Znalosť v odbore výhodou
- Asertivita

Predaj prívesov, návesov a iných produktov so špecializáciou na poľnohospodárstvo, stavebný priemysel a komunál.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1920972  Dátum zverejnenia: 23.3.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základný plat + provízie z predaja