Predavačka ABAR Mojmírovce

FLEX SK s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
15.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
650

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadám predavačku na trvalý pracovný pomer do predajne tabaku a cigariet v Mojmírovciach ul.Šalgovská 957 . /práca je vhodná pre uchadzača len z Mojmíroviec alebo blízkeho okolia/. Náplň práce tvorí predaj cigariet, alkoholu, potravinárskeho tovaru,objednávanie tovaru Podávanie tiketov v stávkovej kancelárii Niké,terminálu tipos . Výhodná pracovna doba Jeden deň sa robí od 6.00 - 21.00 a dva dni sú volné
Práca je vhodná pre uchádzača z Mojmíroviec alebo blízkeho okolia.

Mzda 650 brutto plus stravné lístky.Výhodná pracovná doba jeden den sa robí a dva dni su volne ,možnost práce aj ako brigáda,praca vo firme s 20 ročnou historiou.

Informácie o výberovom konaní

Prax v oblasti predaja vítaná no nie je podmienkou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

nákup a predaj pyrotechnických výrobkov

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3106821  Dátum zverejnenia: 21.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650