Predavačka v predajni Abar Zemianska Olča len zo Zemianskej Olče alebo blízkeho okolia

FLEX SK s.r.o.

Miesto práce
ABAR Zemianska Olča, okres Komárno
Termín nástupu
15.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
650 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladam predavacku do stánku na predaj tabaku a cigariet v Zemianskej olci ./len z Olče alebo blízkeho okolia/.Napln práce tvorí predaj cigariet,alkoholu,potravinarskeho tovaru .Podavanie tiketov v stávkovej kancelária Nike.
Vedenie evidencie,objednavanie tovaru,predaj tovaru konečnému spotrebitelovi.
Praca je vhodna pre uchadzaca zo Zemianskej Olče alebo len velmi blízkeho okolia.Jeden deň sa robí od 6.00 - 20.00 a druhý den je volno./vrátane víkendov/
Jeden den sa robi od 6.00 do 21.00 a dva dni su volne. Výhodná pracovná doba.

Práca vo firme s 20.ročnou tradíciou.
Plat cca 570 eur v čistom plus stravné lístky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Práca je vhodná pre záujemcu priamo z obce Tekovske luzany alebo len velmi blízkeho okolia.
Bezuhonnost.

nákup a predaj pyrotechnických výrobkov

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1498709  Dátum zverejnenia: 11.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 EUR/mesiac