IT programátor

FLER spol.sr.o.

Miesto práce
Zoltána Kodálya 1422, Bratislava
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
2000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vyvíjanie a modifikovanie softvérových aplikácií na základe návrhu
- programovanie windows mobile, windows aplikacii, services
- programovanie csharp
-apple iphone, ipad,mac xamarin prostredie
- telerik controls
- statisticke funkcie databazy
- sql procedury, trigery

-práca v lukratívnych priestoroch
-služobný telefón,služobný pc
-možnosť kariérneho rastu
-neustále vzdelávanie sa

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

média,it

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Mac OS - Expert
Microsoft Windows - Expert
IBM i - Pokročilý
JavaScript - Expert
Visual Basic - Expert
ASP.NET - Expert
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Netky.sk sú spravodajský portál, kde nájdete najaktúalnejšie správy z domova, zahraničia, športu, ale taktiež aj zaujímavosti, ale aj články o zdraví, bývaní a iných lifestylových témach.

Netky.sk sú dlhodobo na čele najmodernejších slovenských internetových spravodajských portálov. Drvivá väčšina sekcií a článkov je jednotkou vo všetkých segmentoch mobilného spravodajstva.

Netky.sk od roku 2013 prinášajú unikátne spravodajstvo pre multiplatformové informačné kanály. Vďaka technológiám responzívneho dizajnu prinášame spravodajstvo do mobilných telefónov, tabletov, notebookov, televízorov ale aj na veľké multimediálne plochy formou interaktívneho magazínu.

Netky.sk majú vlastný redakčný tím, ktorý sa venuje spravodajstvu 7 dní v týždni.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2050685  Dátum zverejnenia: 17.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000 EUR/mesiac