PPC Špecialista

Fleming Events, s. r. o.

Miesto práce
Polus Tower I., Vajnorská 100/A, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vytváranie a správa online platených kampaní (Google adwords, Linkedin, Twitter, Facebook, Yandex, Baido)
- Analýza a dopĺňanie kľúčových slov
- Návrhy budgetov a úprava kampaní podľa potreby
- Príprava reportov výkonnosti jednotlivých kampaní
- Spolupráca na iných zaujímavých marketingových projektoch
- Úzka spolupráca s ostatnými členmi marketingového tímu
- Aktívne vyhľadávanie, navrhovanie a implementácia nových marketingových nástrojov

- Mladý a priateľský medzinárodný kolektiv
- Možnosť naplno úkazať tvoj kreatívny potenciál
- Rôzne mimopracovné aktivity, večierky, teambuildingy
- Priestor pre osobný aj kariérny rast
- Účasť na školeniach s odborníkmi
- Flexibilný čas
- Práca z domu po dohode s manažérom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Plynulá angličtina
- Schopnosť pracovať v tíme
- Analytické a strategické myslenie, schopnosť neustáleho vzdelávania
- Predchádzajúce skúsenosti s plánovaním digitálnych médií sú veľkou výhodou

Fleming. (previously Fleming Europe) is a leading international provider of knowledge to the B2B community. We organise over 300 events annually, covering Pharma, Financial, Energy, Transportation, HR, Defence and other areas of business. We are currently recruiting enthusiastic and talented people to work for an international company that offers long-term prospects and great opportunities.

Fleming. connects people who know the answers, bring you the know-how you seek and the opportunities you desire. After 13 years in the business, Fleming. has grown to offer a complete portfolio of Conferences, Trainings, Exhibitions, Blended Learning, and Online Conferences on 5 continents in various industries. More than 50,000 satisfied companies supporting, attending, and endorsing Fleming events and using its services every year prove that Fleming. is the right partner to support your business growth and help you achieve your goals.

If you are interested in other employment opportunities, please visit us at http://fleming.events/en/about-us/jobs

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2563784  Dátum zverejnenia: 5.7.2016