Technický manažér v oblasti elektrotechniky

FLEISCHHAUER Bratislava spol. s r.o.

Miesto práce
Na barine 16, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 500 - 2 500 EUR/mesiacZákladná mzda 1500€, variabilná zložka mzdy podľa kvalifikácie uchádzača + 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kompletný manažment realizovaných projektov priamo na stavbe
- Riadenie tímu montážnych pracovníkov
- Zadávanie a kontrola prác na stavbe
- Komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi
- Nákup a kontrola tovaru
- Reportovanie práce vedeniu spoločnosti
- Podieľanie sa na zefektívňovaní procesov spoločnosti
- Príprava fakturačných a dokumentačných podkladov
- Zodpovednosť za dodržiavanie harmonogramu a rozpočtu projektov

- Motivujúce finančné ohodnotenie na základe výsledkov práce
- Služobné auto aj na súkromné účely
- Možnosť podieľať sa na napredovaní spoločnosti a priama komunikácia s vedením
- Možnosť kariérneho rastu
- Mobilný telefón
- Odborné školenia
- Príspevok na stravné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
CAD systémy - Mierne pokročilý
Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

- Čítanie projektovej dokumentácie na pokročilej úrovni
- Zodpovednosť, organizácia a časový manažment na vysokej úrovni
- Skúsenosti s riadením projektov v oblasti elektro
- Odborná spôsobilosť v elektrotechnike min. §23
- Dobré komunikačné zručnosti
- Záujem rozvíjať svoje schopnosti
- Uchádzač musí mať čistý register trestov

Svoje pôsobenie na slovenskom trhu sme začali v roku 1992 pod záštitou nemeckej firmy FLEISCHHAUER. V roku 2007 sme sa stali 100% slovenskou spoločnosťou.

Poskytujeme komplexné služby v oblasti elektrotechniky. Medzi naše hlavné činnosti patrí najmä realizácia elektrickej požiarnej signalizácie a hlasovej signalizácie požiaru pre veľkých klientov ale taktiež realizácia zabezpečovacích, kamerových a komunikačných systémov.

Firma je certifikovaná podľa ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4692956  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac