Obchodný zástupca, Bratislava (práca na ŽL)

Flatio, s.r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Spoločnosť Flatio rastie ako z vody a Česká republika jej začína byť malá. Staňte sa naším vyslancom v Bratislave práve Vy!

Na čo sa môžete tešiť?

- starostlivosť o súčasných zákazníkov a vyhľadávanie nových

- komunikácie po telefóne aj osobne

- práca na živnostenský list

Čo od Vás očakávame?

- výborné komunikačné schopnosti

- reprezentatívny vzhľad a vystupovanie

- dochvíľnosť a spoľahlivosť

- samostatnosť a zodpovednosť

- vlastný notebook

- živnostenský list

Požadované vzdelanie

- stredoškolské s maturitou

- anglický jazyk - úroveň B2

- predchádzajúce skúsenosti v obore sú vítané

Čo Vám ponúkame?

- atraktívne finančné ohodnotenie

- drahocenné skúsenosti

- atraktívne práce v rýchlo rastúcej firme

- stanete sa pánom vo svojom revíri

- osobný prístup, podpora tímu a obchodného manažéra

Pár slov o spoločnosti

Flatio je česká spoločnosť, ktorá sa zameriava na prenájmy na pár mesiacov, niečo medzi hotelom a klasickým dlhodobým prenájmom. Spája majiteľov nehnuteľností s ich potenciálnymi nájomníkmi. Poskytuje obom stranám prepracované aplikácie, vďaka ktorým môžu majitelia hravo spravovať inzerciu ich nehnuteľností a nájomníci mať pod kontrolou svoj prenájom.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 3035010  Dátum zverejnenia: 27.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.