ALDO Asistent/ka prodeje

FLAIRCOM s.r.o.

Řehořova 908/4, 130 00 Praha 3, Bratislava, Brno - město, Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmínky (brutto)
Mzdové podmínky až 22.000 Kč CZ / 640 Eur SK

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

ALDO shoes & accessories

Asistent/ka prodeje (plný úvazek - 40h/ týden)

Nejnovější módní trendy, dynamický prodejní koncept, originální image kampaň, pozitivní energií nabitý kontakt se zákazníky, příjemné pracovní prostředí, přátelský až rodinný pracovní kolektiv táhnoucí za jeden provaz, flexibilní plánování směn a možnost kariérního růstu … to vše jsme my, ALDO.

Staň se právě ty novým členem našeho ALDO týmu.

Místo výkonu práce:
Brno OC Olympia,
Bratislava OC Central,

+ 100% příplatek za práci ve svátek

+ 50% sleva na Aldo produkty v rámci všech našich prodejen v ČR a SR

+ 1x za sezónu firemní Aldo boty a doplněk zdarma

+ 1x za sezónu firemní oblečení dle vlastního výběru

Pokud Tě naše nabídka zaujala, neváhej nám poslat své CV.

Těšíme se na Tebe.

Kontaktní osoba: Mgr. Aldona Janská
[email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ALDO - mezinárodní prodejce módní obuvi a doplňků

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3039181  Dátum zverejnenia: 1.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mzdové podmínky až 22.000 Kč CZ / 640 Eur SK