Špecialista zákazníckeho centra - fakturant pre SK/CZ

Flaga spol. s r. o.

Miesto práce
Šenkvická cesta, Pezinok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiac+ ročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zabehnutého oddelenia fakturácie v našej spoločnosti hľadáme novú kolegyňu /kolegu. Náplňou práce oddelenia je obhospodarovanie českého a slovenkého trhu a každodenná pracovná náplň zahrŕňa: vystavovanie faktúr za dodaný tovar a služby, odpredaný majetok, refakturácia nákladov , vystavovanie dobropisov a vrubopisov, kontrola automaticky spracovávaaných dokladov a ich náležitostí, spracovávanie dodacích listov, archivácia, riešenie problémov fakturácie s klientami , kooperácia s ostatnými oddeleniami v spoločnosti ako i podpora pri kontrolách štátnymi orgánmi alebo audítormi. Znalosť českej legislatívy a prostredia vítaná, ale nie je podmienkou.

- zázemie a podpora v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- jasne stanovený provízny systém
- školenia na zvýšenie kvalifikácie
- príspevky na DDS
- bezplatné nápoje na pracovisku (káva, čaj)
- ovocie v zime, nanuky v lete
- firemné akcie
- ročný bonus pri splnení firemných a individuálnych cieľov
- parkovanie
- odmeny za pracovné jubiela

V prípade záujmu o ponúkanú pozíciu nám prosím pošlite Váš profesijný živototopis. Po dôslednom preštudovaní životopisov budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí spľňajú stanovené požiadavky.Počas prvého telefonického kotaktu s naším HR oddelením budú títo kandidáti detailnejšie oboznámení s pracovnou pozíciou a zároveň budú preverené požadované jazykové znalosti formou krátkeho neformálneho rozhovoru. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy
Skladové hospodárstvo - Mierne pokročilý
Microsoft Access - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

fakturácia, účtovníctvo

Znalosť zákona o účtovníctve a znalosť zákona o DPH
Česká legislatíva výhodou
Prax na rovnakej, alebo podobnej pozícii vítaná
Zodpovedný prístup k práci
Samostatnosť a spoľahlivosť
Prozákaznícka orientácia
Príjemné vystupovanie
Angličtina na komunikatívnej úrovni

Flaga spol s.r.o. je lídrom v distribúcii LPG v Českej a Slovenskej republike a poskytuje široké spektrum produktov spojených so skvapalneným plynom. Ponúka kompletné riešenia pre vykurovanie a ohrev rodinných domov a podnikateľských objektov, ako aj na technologické účely. Poskytuje všade dostupný, ekologický a ekonomicky priaznivý zdroj energie v podobe skvapalneného plynu v širokej škále tlakových fliaš a prevádzkuje sieť čerpacích stanic pre automobily s pohonom na LPG v ČR a SR. Na slovenskom a českom trhu pôsobí od roku 1993, kedy vznikla ako dcerská spoločnosť rakúskej spoločnosti FLAGA GmbH. Jedničkou sa stala po akvizici LPG divízie spoločnosti British Petrol ČR a fúziou so spoločnostami Český Plyn k.s. a Progas v rokoch 2006 a 2007. Flaga je začlenená pod spoločnosť UGI Corporation, jednu z najväčších spoločností v USA.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1774620  Dátum zverejnenia: 29.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac