Domácí práce, úklid, hlídání dětí (Praha)

Fjord Bohemia s.r.o.

Miesto práce
Za Avii 914/2, 196 00 Praha 9 - Čakovice, Praha
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nabídka práce je zadaná pro soukromou osobu.

Hledáme paní do domácnosti, která bude nápomocna s běžnými domácími pracemi a bude se podílet na péči o děti. Jedná se o pozici na plný úvazek v blízkém okolí hlavního města Prahy (cca 30 min. busem k nejbližší stanici metra), v příjemné a klidné rodinné atmosféře. Rodina poskytne uchazečce ubytování v zařízeném bytě (80 m2), s vlastním vchodem a zahradou, který je přímo v areálu rodinného stavení. Spotřebovaná energie je hrazena rodinou. Mzda dle domluvy. Zájemci zasílejte váš životopis na adresu [email protected], do předmětu uveďte prosím Pomocnice v domácnost.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Zkušenosti ze zdravotnictví, nebo obdobné pozice velkou výhodou.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Jsme společnost zaměřená na výrobu a zpracování všech druhů ryb a produktů s tím spojených. Na trhu zaujímáme pozici mezičlánku mezi dodavateli a konečnými klienty, a jsme tu jako jediná servisní platforma tohoto typu ve střední a východní Evropě. Jelikož se v současné době měníme, hledáme do svého týmu kvalitní a schopné pracovníky, kteří nám pomohou těchto změn docílit.
ID: 2754634  Dátum zverejnenia: 7.10.2016