Montážny a servisný pracovník zabezpečovacích a slaboprúdových systémov

FITTICH PREAL, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
nástup možný ihneď
800 - 1 300 EUR/mesiacVýsledná mzda je závislá od pracovných skúseností a zručností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž a výkon servisu zabezpečovacích a slaboprúdových systémov. Tieto činnosti vykonávame v regióne Prešovského a Košického kraja.

Ohodnotenie závislé od pracovného výkonu, možnosť odborného a osobnostného rastu, možnosť pridelenia služobného motorového vozidla a mobilného telefónu.

Prosíme uchádzačov aby nám zaslali emailom svoj životopis. Vybratí uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Uchádzač musí byť držiteľom osvedčenia o odbornej spôsobilosti pracovníka na činnosť na elektrických zariadeniach. Musí mať dobrý zdravotný stav a musí byť schopný práce aj vo výškach. Prax z montáží slaboprúdových systémov vítaná. Schopnosť učiť sa, flexibilita, komunikatívnosť, lojalita. Uchádzač musí mať čistý odpis z registra trestov.

Sme spoločnosť, ktorá sa už 30 rokov zaoberá projekciou, montážou, revíziami, kontrolami a servisom slaboprúdových systémov ( elektrická zabezpečovacia signalizácia, elektrická požiarna signalizácia, kamerové systémy, počítačové siete, hlasová signalizácia požiaru ...).

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3164323  Dátum zverejnenia: 29.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac