Manažér vo fitness centre

Fitness centrum

Miesto práce
okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.06.2015
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné vedenie a zodpovednosť za vedenie tímu
Prijímanie, školenie a dohľad nad pracovníkmi
Vedenie štatistických a finančných záznamov
Dohľad nad právnymi predpismi v oblasti zdravia a bezpečnosti
Zákaznícky servis
Administratívne práce
Podpora predaja a marketing
Vybavovanie dotazov, sťažností a mimoriadnych udalostí

Dlhodobé a perspektívne uplatnenie v novom fitness centre
Zaujímavé a motivujúce finančné ohodnotenie
Podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
Koncoročné odmeny
Teambuildingové aktivity

Sme nové fitness centrum vybavené najmodernejšími cvičiacimi strojmi a pomôckami. Hľadáme skúseného obchodníka a manažéra, ktorý bude zodpovedať za riadenie celého fitness centra, makretingovú a obchodnú činnosť, personál vrátane prijímania nových zamestnancov a kompletné prevádzkové záležitosti celého centra.

Svoj životopis a motivačný list posielajte cez linku uvedenú nižšie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme no kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Prevádzkovanie fitnescentier
ID: 2084798  Dátum zverejnenia: 16.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou