Kuchár

Fit Food s.r.o.

Miesto práce
Staré Grunty 36 - Mlynská Dolina, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
05.09.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou osobne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Od 5. septembra 2016 hľadáme do nášho tímu kuchára v jedálni Eat & Meet v priestoroch internátov Átriaky v Mlynskej Doline - Bratislava V.

Jedáleň poskytuje celodenné stravovanie od pondelka do piatku aj s raňajkami a víkendové obedy a večere. Každý deň sa pripravujú vždy čerstvé dva druhy polievok, minimálne 7 druhov hlavných jedál a rozličné prílohy.
Viac informácii nájdete na www.eatandmeet.sk.

Pracovná doba je krátky/dlhý týždeň od 7:00 do 19:30.

- konkurenčný plat
- možnosť 13. platu
- možnosť postupu
- výplata vždy načas
- stravné výhody

V prípade záujmu o prácu kuchára nás prosím kontaktujte na doleuvedenom čísle. Zároveň vás prosíme o zaslanie stručného životopisu s telefónnym kontaktom na adresu: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastro

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ide o prípravu jedál v študenstkej jedálni, kde sa stravuje denne niekoľko tisíc študentov, pracuje sa s väčším množstvom surovín, čo si vyžaduje fyzicky zdatného uchádzača.

Zabehnutá spoločnosť, ktorá prevádzkuje modernú samoobslužnú reštauráciu pre študentov a pracovníkov vysokých škôl.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2673480  Dátum zverejnenia: 2.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou osobne