Pokladník/-čka

Fit Food s.r.o.

Miesto práce
Staré Grunty 36, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
čo najskor
Mzdové podmienky (brutto)
900 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš prácu v časti Karlova Ves? Chceš pracovať pre stabilnú a spoľahlivú spoločnosť a byť medzi mladými ľuďmi?
Do modernej študentskej jedálne Eat and Meet v Mlynskej Doline hľadáme pokladníkov- pokladníčky. Pridaj sa k nám!

Pripravujeme celodenné stravovanie od pondelka do piatku aj s raňajkami a víkendové obedy a večere. Každý deň varíme vždy čerstvé dva druhy polievok, minimálne 7 druhov hlavných jedál a rozličné prílohy.
Pracovný čas: krátky/dlhý týždeň, 7:00-20:30, sob-ned: 9:00-19:00.

- 700 Eur v čistom
- 13.-ty plat
- stravovacie výhody

V prípade záujmu kontaktujte vedúceho Petra na [email protected] alebo 0907 747 559.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

základy práce s pokladňou
milý prístup k zákazníkom

Zabehnutá spoločnosť, ktorá prevádzkuje modernú samoobslužnú reštauráciu pre študentov a pracovníkov vysokých škôl.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2283005  Dátum zverejnenia: 19.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 Eur