Vzťahový pracovník / Telefonista

FISPRO, a.s.

Práca sa vykonáva v miestach Bratislava, Prievidza, Martin, Liptovský Mikuláš alebo Žilina, Bratislava, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Žilina, okres Prievidza
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorenie pracovných vzťahov a komunikácia cez telefón
- kooperácia s obchodným teamom a riaditeľom pobočky
- denne sa učiť nové obchodné a predajné taktiky

- bonus za každý dohodnutý termín pre obchodníka
- fixný plat plus bonusy
- extra dovolenky
- mladý, veselý, fundovaný a cieľavedomý kolektív
- práca je pre nás hobby, preto nám ľudia veria
- flexibilný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

komunikácia, obchod alebo marketing

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívny
- cieľavedomý
- flexibilný
- rýchlo učiaci sa
- chuť vidieť za sebou výsledky
- byť súčasťou obchodného kolektívu/rodiny

Naša spoločnosť sa venuje komplexným riešeniam pre firmy a fyzické osoby v oblasti finančníctva. Sústredíme sa na spoluprácu s najlepšími. Nie sme (MLM) - multilevel a ani nikdy nebudeme. Naši sprostredkovatelia musia mať minimálne ročnú prax vo finančných službách, aby mohli našim klientom poradiť ako používať svoje finančné prostriedky.

Pre nás je a vždy bude na prvom mieste spokojný klient.

Našim poslaním je starostlivosť o našich klientov spojená s technologickými inováciami. Žijeme v modernej spoločnosti, v ktorej nám záleží v prvom rade na ľuďoch a v druhom rade na číslach a ziskoch. Dvere máme otvorené pre každého, kto nám pomôže vybudovať hodnotnú spoločnosť.

Sme autori najväčšieho prieskumu bánk a poisťovní na Slovensku - www.zaoponou.sk

www.fispro.sk - s peniazmi v pohode.
www.zaoponou.sk - najväčší prieskum bánk a poisťovní na Slovensku

Našou materskou spoločnosťou je spoločnosť FinGO, ktorá spája online a oflline vo svete financií.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2982380  Dátum zverejnenia: 10.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou