Produktový špecialista a plánovač

FISPRO, a.s.

Miesto práce
Pribinovo námestie 3/A, Trenčiansky kraj, okres Prievidza
Termín nástupu
01.03.2016
Mzdové podmienky (brutto)
600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte matematicko-analytické myslenie?
Viete sa rýchlo rozhodovať?
Ste orientovaný na výsledky?
Máte vysokú zdatnosť v práci na počítači?
Bavia vás tabuľky, grafy, porovnania a štatistiky?
Máte radi poriadok vo veciach?
Radi sa učíte nové veci?
Nechcete robiť obchod, ale baví vás príprava finančných plánov?

V tom prípade máme prácu presne vás.
- príprava finančných plánov pre klientov
- komunikácia z finančnými inštitúciami a konzultantmi našej spoločnosti
- neustále zlepšovanie sa v odbornosti
- tvorba a evidencia databáz, výpočtov a grafov
- práca s MS OFFICE na pravidelnej úrovni

Prax vo finančnom sprostredkovaní, banke či poisťovni výhodou.

Nehľadáme obchodníka! Hľadáme zamestnanca na prípravu finančných plánov. Ak chcete robiť obchodníka, pozrite si naše pracovné ponuky - Konzultant a Senior Konzultant.

- spolupráca so spoločnosťou orientovanou na starostlivosť o klienta
- podporujúci kolektív a tímový duch, exkluzivita v regióne
- príjemné pracovné prostredie
- uznanie za odvedenú prácu
- možnosť sebarealizácie a uplatnenia vlastných nápadov
- provízie, bonusy, obchodné súťaže
- odborné a obchodné vzdelanie
- marketingová a administratívna podpora
- kariérny rast
- možnosť pasívneho príjmu formou zamestnaneckých akcií

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce je v Prievidzi.

Spolupracujeme s najlepšími, preto si pri výbere dávame záležať na každom jednom kandidátovi.
Nejde nám o kvantitu, ale v prvom rade o kvalitu kandidátov, preto hľadáme stabilných a lojálnych zamestnancov. Budujeme silnú a úspešnú značku, zameranú na starostlivosť o klientov. Klientova spokojnosť je a vždy u nás bude na prvom mieste.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Access - Základy
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naša spoločnosť sa venuje komplexným riešeniam pre firmy a fyzické osoby v oblasti finančníctva. Sústredíme sa na spoluprácu s najlepšími. Nie sme (MLM) - multilevel a ani nikdy nebudeme. Naši sprostredkovatelia musia mať minimálne ročnú prax vo finančných službách, aby mohli našim klientom poradiť ako používať svoje finančné prostriedky.

Pre nás je a vždy bude na prvom mieste spokojný klient.

Našim poslaním je starostlivosť o našich klientov spojená s technologickými inováciami. Žijeme v modernej spoločnosti, v ktorej nám záleží v prvom rade na ľuďoch a v druhom rade na číslach a ziskoch. Dvere máme otvorené pre každého, kto nám pomôže vybudovať hodnotnú spoločnosť.

Sme autori najväčšieho prieskumu bánk a poisťovní na Slovensku - www.zaoponou.sk

www.fispro.sk - s peniazmi v pohode.
www.zaoponou.sk - najväčší prieskum bánk a poisťovní na Slovensku

Našou materskou spoločnosťou je spoločnosť FinGO, ktorá spája online a oflline vo svete financií.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2427549  Dátum zverejnenia: 8.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600