Finančný sprostredkovateľ/ Finančný poradca / Hypotekárny špecialista

FISPRO, a.s.

okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Čadca, okres Kysucké Nové Mesto, okres Martin, okres Turčianske Teplice, okres Žilina, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Trnava, okres Nitra, okres Topolčany, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Poprad, okres Prešov, okres Snina, okres Michalovce, okres Spišská Nová Ves, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nechcete "naháňať" nových ľudí do spolupráce, ale plne sa venovať práci poradcu?
Máte pocit, že za Vami vyprodukovanú produkciu sa majú lepšie hlavne ľudia „nad Vami“?
Ste unavený z neustálej kontroly reportov a „tlačenia“ Vás do produkcie?
Pracujete mnoho rokov pre jednu spoločnosť a "pasívny príjem" neodpovedá vynaloženému úsiliu?
"Bijete sa" na lokálnom trhu s desiatkami ďalších kolegov?
Pracujete v spoločnosti, kde produkčne začínate každý mesiac „odznova"?
Dokola je to "stále to isté" a vy by ste už privítali zmenu?

Ak ste na nejakú otázku museli bohužiaľ odpovedať „áno“, tak má pre Vás zmysel čítať túto pracovnú ponuku ďalej.

Čo je pre Vás pripravené?

Systém odmeňovania nastavený na starostlivosť o klientov
- provízne odmeny počas celej doby trvania zmluvy
- odmeny navyše za kvalitnú starostlivosť o klientsky kmeň
- každoročná odmena za správu investícii

Marketing ušitý na mieru pre našich profi poradcov
- masívna webová podpora pri získavaní klientov priamo pre poradcov
- lokálny marketing šitý na mieru poradcovi v regióne
- exkluzivita v rámci regiónu

Podpora rozvoja osobnosti a odborného rastu
- široké paleta produktov (TOP 10 bánk, poisťovne, investičné spoločnosti, všetky stavebné sporiteľne, VIP produkty pre FO aj PO)
- 4x do roka účasť na odborných konferenciách (BA-BB-KE)
- bezplatné vzdelávanie pre profesijný a odborný rast, možnosť koučingu

Finančná a časová úspora
- komplexná podpora spoločnosti v rámci administratívy, riešenia poistných udalostí, produktovej podpory
- informačný systém „all in one“, kde nájdete všetky dôležité informácie na jednom mieste
- podpora tímovej asistentky na operatívne úlohy (príprava zmlúv, správa zmlúv, vybavovanie jednoduchých úloh, príprava podkladov, ...)
- príjemná firemná kancelária a zázemie
- fixný príjem na preplatenie nákladov (PHM, odvody, ...)
- týždenne vyplácané provízie

Čo v tejto práci nenájdete?
- množstvo reportov a byrokracie
- nelogické postupy a uniformované manuály postupov vedúce k strate Vašej hlavnej konkurenčnej výhody - Vašej jedinečnosti
- tlak na uzatváranie nevýhodných obchodov pre Vašich klientov
- odmeňovací systém iba za novo-uzatvorené zmluvy

Náplň práce:
- získavanie nových zákazníkov a starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- analýza potrieb zákazníkov
- dlhodobá starostlivosť o zákazníkov
- vedenie obchodných rokovaní
- poskytovanie poradenstva zákazníkom
- plnenie ďalších cieľov v zmysle stratégie spoločnosti

- spolupráca so spoločnosťou orientovanou na starostlivosť o klienta
- podporujúci kolektív a tímový duch, exkluzivita v regióne
- príjemné pracovné prostredie
- uznanie za odvedenú prácu
- možnosť sebarealizácie a uplatnenia vlastných nápadov
- fixná mesačná odmena, firemná kancelária
- provízie, bonusy, obchodné súťaže
- odborné a obchodné vzdelanie
- marketingová a administratívna podpora

Informácie o výberovom konaní

V čom je háčik?
Spolupracujeme s najlepšími, preto si pri výbere dávame záležať na každom jednom kandidátovi.
Nejde nám o kvantitu, ale v prvom rade o kvalitu kandidátov - budúcich spolupracovníkov a dlhodobých obchodných partnerov, s ktorými budujeme silnú a úspešnú značku, zameranú na starostlivosť o klientov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, obchod, podnikanie, komunikácia, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- samostatné riešenie úloh
- komunikačné zručnosti
- profesionálne vystupovanie
- ochota pracovať na sebe
- tímový duch
- príjemný vzhľad

Naša spoločnosť sa venuje komplexným riešeniam pre firmy a fyzické osoby v oblasti finančníctva. Sústredíme sa na spoluprácu s najlepšími. Nie sme (MLM) - multilevel a ani nikdy nebudeme. Naši sprostredkovatelia musia mať minimálne ročnú prax vo finančných službách, aby mohli našim klientom poradiť ako používať svoje finančné prostriedky.

Pre nás je a vždy bude na prvom mieste spokojný klient.

Našim poslaním je starostlivosť o našich klientov spojená s technologickými inováciami. Žijeme v modernej spoločnosti, v ktorej nám záleží v prvom rade na ľuďoch a v druhom rade na číslach a ziskoch. Dvere máme otvorené pre každého, kto nám pomôže vybudovať hodnotnú spoločnosť.

Sme autori najväčšieho prieskumu bánk a poisťovní na Slovensku - www.zaoponou.sk

www.fispro.sk - s peniazmi v pohode.
www.zaoponou.sk - najväčší prieskum bánk a poisťovní na Slovensku

Našou materskou spoločnosťou je spoločnosť FinGO, ktorá spája online a oflline vo svete financií.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2075734  Dátum zverejnenia: 9.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou