Prípravár stavebnej výroby / Projektant

FISgroup ASSET spol. s r.o.

Miesto práce
Považská 23, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kreslenie jednoduchých dokumentácii
- Zabezpečovanie a tendrovanie subdodávok
- Vytváranie firemných a projektových prezentácii + schopnosť obhajoby
- Kontrolovanie a dopĺňanie technickej dokumentácie, vypracovávanie a úprava harmonogramu v rámci prípravy a realizácie projektov
- Komunikácia so subdodávateľmi, vyjednávanie, analýza cenových ponúk
- Zostavovanie cenových kalkulácií zohľadňujúcich všetky faktory ovplyvňujúce konečnú hodnotu nákladov - výrobné, mzdové, materiálové
- Vedenie evidencie príslušnej dokumentácie

notebook, telefón, auto, teambuildingy, školenia, semináre, účasť na výstavách

Ponúkame: príležitosť pracovať v produktívnej spoločnosti, pracovať v mladom dynamickom kolektíve, možnosť kariérneho rastu, motivujúce finančné ohodnotenie, možnosť práce na veľkých projektoch.
Požadujeme aspoň základné znalosti o BIM a chuť sa v BIM ďalej vzdelávať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Expert
CENKROS - Základy
AutoCAD - Expert
Autodesk Revit Architecture - Pokročilý
Autodesk 3ds Max - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- vyjednávacie zručnosti
- schopnosť samostatne sa rozhodovať
- výborné organizačné schopnosti
- komunikatívnosť, zodpovednosť
- flexibilita

Spoločnosť zahŕňa komplexný management výstavby objektov. Činnosť developera spočíva v plánovaní, organizácii, realizácii a kontrole všetkých aktivít spoločnosti. Máme záujem tvoriť projekty, ktoré naplnia predstavu investora o ideálnom bývaní čí podnikaní a vytvárať nové príležitosti pre našich klientov, navrhovať a riadiť lokality zakomponované do prostredia.
Základné predpoklady pre výstavbu atraktívneho a trvalo udržateľného prostredia pre život sú: dobré riadenie, dobré prepojenia, dobrá dostupnosť, ekologické zmýšľanie, prosperita, dobrý návrh a kvalitná realizácia celkov, spravodlivý prístup pre všetkých a aktívnosť, komplexnosť a bezpečnosť. Prioritou je znižovanie nákladov a zvyšovanie kvality poskytovaných služieb, s čím súvisí spokojnosť zákazníka ako aj investora.
ID: 2844077  Dátum zverejnenia: 9.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000