Majster vo Výrobe

First Montana Technology s.r.o.

Naftárska 1413, 908 45 Gbely, Trnavský kraj, okres Senica, okres Skalica
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a plánovanie výrobných činností
- koordinácia a kontrola prác na pracovnej zmene vo výrobe
- kontrola a dodržiavanie technologických postupov a kvality výroby
- plánovanie údržby a revízií technológie a techniky
- zodpovednosť za materiálové a technické zabezpečenie výrobného procesu
- spracovanie údajov pre výrobný reporting
- znižovanie výrobných nákladov pri zachovaní požadovanej úrovne kvality
- vedenie tímu a zodpovednosť za rozvoj kompetencií
- zodpovednosť za plnenie cieľov kvality vo Výrobe
- systematické riešenie prestojov vo výrobe a navrhovanie nápravných opatrení
- navrhovanie zlepšení pre zefektívnenie produktivity a optimalizáciu výrobných postupov
- identifikácia príčin, riešenie nedostatkov a odstraňovanie technických problémov v procese výroby
- úzka komunikácia a spolupráca s konštrukciou a technológiou a oddelením nákupu
- normovanie práce a kontrola priebehu výroby
- hodnotenie pracovného výkonu a motivácia zamestnancov

Pravidelné pracovisko: Naftárska 1413, 908 45 Gbely.

Ponúkame motivujúce pracovné prostredie a adekvátne finančné ohodnotenie v medzinárodnej spoločnosti, participáciu v rámci tímu spoločnosti pri rozvoji výrobneho plánu.

Žiadame všetkých uchádzačov o poslanie štruktúrovaného životopisu v slovenskom a anglickom jazyku s motivačným listom na uvedený email kontakt. Do predmetu emailu uveďte, prosím názov pozície, o ktorú sa uchádzate. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, avšak si vyhradzujeme kontaktovať iba vybratých uchádzačov. Zároveň žiadame všetkých uchádzačov o poslanie súhlasu s evidenciou a archiváciou ich osobných údajov v našej spoločnosti FMT s.r.o. podľa Zák. č. 428/02 O ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické / strojárenstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- riadiace a organizačné schopnosti
- schopnosť nachádzať riešenia vzniknutých situácií vo výrobe
- technické myslenie, skúsenosti s technickou dokumentáciou
- zodpovedný prístup a spoľahlivosť
- komunikatívnosť, schopnosť spolupracovať
- predchádzajúca prax na pozícií majstra výroby podmienkou
- predchádzajúce skúsenosti s technológiami na zváranie podmienkou
- pracovná skúsenosť v strojárskej výrobe výhodou

We manufacture mechanical engineering equipment for oil and gas sector, petrochemical and chemical industries, pressure and non-pressure vessels, single and double shell tanks, separators, micro filters, collectors. Steel construction up to 50 tons and we manufacture according to individual customer`s requirements.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2189180  Dátum zverejnenia: 20.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou