Manažér kvality

First Montana Technology s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

First Montana Technology s.r.o. je certifikovanou spoločnosťou podľa noriem: EN ISO 9001: 2008, EN ISO 3834-2: 2005, EN ISO 14001: 2004, OHSAS 18001: 2007, ASME CERTIFICATE OF AUTORIZATION – Section VIII Division 1 U und Division. 2 U2 standards.

Ponúkame možnosť pracovnej spolupráce s cieľom úspešnej realizácie výrobných projektov.

Manažér kvality je členom manažmentu spoločnosti a je v priamom kontakte so zahraničnými zákazníkmi.
Manažér kvality je zodpovedný za riadenie kontroly kvality a IMS:
- za riadenie konceptu procesov kvality a kontroly kvality v spoločnosti (záznamy, postupy, výstupy, protokoly, test kontroly kvality)
- za riadenie a koordináciu vypracovania a aktualizáciu IMS smerníc
- zodpovednosť za IMS a ASME agendu
- zodpovednosť za organizáciu, riadenie a kontrolu zamestnancov a pracovných činností vrámci riadeného oddelenia
- zodpovednosť za vstupnú, medzioperačnú, výstupnú kontrolu kvality a NDE kontrolu vo Výrobe
- za zabezpečenie internej a externej metrológie, kontroly a kalibrácie meracích nástrojov a NDE prístrojov
- zodpovednosť za dokladovanie a kontrolu atestov materiálov a testovacích vzoriek
- zodpovednosť za vypracovanie dokumentácie k jednotlivým výrobným projektom (licencie, certifikáty), k zisteným nezhodám a reklamáciám, podľa požiadaviek zákazníka
- za koordináciu a hodnotenie kontroly kvality vo Výrobe (tlakové skúšky výrobkov a technológie, mechanické testy)
- za organizáciu interných a externých auditov kontroly kvality
- za navrhovanie opatrení pre zlepšovanie a prevenciu a za identifikáciu potenciálnych rizík
- za implementáciu a realizáciu metód kontroly kvality
- zodpovednosť za riadenie kontroly kvality podľa požiadaviek zákazníka
- zodpovednosť za pravidelný reporting voči zákazníkom a vedeniu spoločnosti.

Pravidelné pracovisko: Gbely, Naftárska 1413.
Spoločnosť má výrobné prevádzky na Slovensku a v Českej republike.

Ponúkame motivujúce pracovné prostredie a adekvátne finančné ohodnotenie v medzinárodnej spoločnosti, participáciu v rámci tímu spoločnosti pri stabilizácií a rozvoji výrobneho plánu.

Žiadame všetkých uchádzačov o poslanie štruktúrovaného životopisu v slovenskom a v anglickom jazyku s motivačným listom na uvedený email kontakt. Do predmetu emailu uveďte, prosím názov pozície, o ktorú sa uchádzate. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, avšak si vyhradzujeme kontaktovať iba vybratých uchádzačov. Zároveň žiadame všetkých uchádzačov o poslanie súhlasu s evidenciou a archiváciou ich osobných údajov v našej spoločnosti podľa Zák. č. 428/02 O ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment kvality / strojárenstvo a výroba

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- pracovné skúsenosti s riadením kontroly kvality vo Výrobe, preferujúc strojárenstvo
- výborná znalosť anglického jazyka slovom a písmom
- vysoká úroveň znalosti riadenia kontroly kvality a IMS
- riadiace a organizačné schopnosti
- schopnosť odolnosti voči záťažovým situáciám
- flexibilita a adaptabilita pri zmenených pracovných podmienkach

We manufacture mechanical engineering equipment for oil and gas sector, petrochemical and chemical industries, pressure and non-pressure vessels, single and double shell tanks, separators, micro filters, collectors. Steel construction up to 50 tons and we manufacture according to individual customer`s requirements.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1967026  Dátum zverejnenia: 30.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou