Oracle PLSQL Developer - hľadáme profíka!

Digital Park II, Einsteinova 25, 851 01 Bratislava 5, Bratislava

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa venovať práci, ktorá Ťa baví a nie len živí? Si IT človek, ktorý sa chce posunúť o úroveň vyššie a spolupracovať na projektoch s profesionálmi vo svojom obore? Ak je PL/SQL programovací jazyk a Oracle databáza tvoja doména je pre Teba naša pracovná príležitosť ako stvorená.
Hľadáme šikovného PLSQL Developera, ktorý bude pracovať na vývoji a údržbe Card management systému pre spoločnosť First Data, globálneho lídra na trhu v oblasti spracovania platobných transakcii. Ponúkame ti prácu na komplexnom systéme pre správu platobných kariet v Oracle PLSQL.

Naplň práce
Potrebujeme profíka, ktorý vie čo robí. Nehľadáme juniora, ale skúseného Developera, ktorý v PLSQL programuje už zopár rokov. Na základe klientovej požiadavky bude schopný navrhnúť,naprogramovať a otestovať to správne riešenie.
Ak sa k nám pridáš a ukážeš čo vieš, máš možnosť si vybrať zameranie ktoré Ťa viac baví a to:
- Vývoj Back-office procesov
- Online služby – autorizácia platobných transakcií a web services
- Spolupráca na funkčnom dizajne, optimalizácií SQL
- Práca na projektoch migrácie a transformácie dát z externých systémov

Najzaujímavejšie benefity:
- Firemné akcie - stocks, Stravné lístky plne hradené spoločnosťou, Bonusy, DDS
- Zdravotná starostlivosť v moderných poliklinikách, 25 dni do roka doplatená PN, 5 sick days
- Flexibilný pracovný čas, HO, Voľnočasové aktivity s kolegami
- Dlhodobé vzdelávanie v rámci spoločnosti
a mnoho ďalších výhod . . .

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Oracle Database - Pokročilý
Oracle PL/SQL - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Si vhodný kandidát ak:
- Hľadáš spôsoby, ako to urobiť a nie dôvody prečo sa to nedá. Hľadáme človeka, ktorý má aspoň 3 roky skúsenosť s PLSQL programovaním a vníma technický problém ako výzvu nie ako prekážku 
- Si dušou dizajnér – vieš vymyslieť riešenie, namodelovať ho do diagramu a zrozumiteľne technicky ho popísať. Ovládaš Enterprise Architect alebo Visio.
- Vieš dobre komunikovať. Spolupráca nefunguje bez kvalitnej konverzácie! Sme 9 členný team a hľadáme parťáka, ktorý o svojom kóde vie hovoriť jednoducho a zrozumiteľne. Aj po anglicky.
- Máš ten správny skill set : Oracle SQL/PLSQL, Unix Shell script

Nexi is European leader in the design, creation and management of technology infrastructures and services for Financial Institutions, Central Banks, Corporates and the Public Sector, in the areas of payments, cards, network services and capital markets. Nexi Group provides its services in over 25 countries, and also operates through its subsidiaries in Austria, Croatia, Czech Republic, Germany, Greece, Romania, Serbia, Slovakia, Hungary and South Africa. The company also has branches in Belgium and the Netherlands, and representation offices in the UK and Poland.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Sulek
E-mail: poslať životopis
ID: 3087966  Dátum zverejnenia: 31.5.2017