Špecialista logistiky senior (Ref. č.: 542171)

Miesto práce
Digital Park II, Einsteinova 25, 851 01 Bratislava 5
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• Samostatné vedenie skladového hospodárstva, vedenie evidencie POS terminálov a príslušenstva
• Úpravy, rozvoj a dokumentácia logistických procesov a súvisiacej evidencie v súlade s prevádzkovými požiadavkami
• Príjem a registrácia objednávok od interných a externých klientov
• Zodpovednosť za plánovanie a nákup materiálu, vystavovanie objednávok na dodávateľov
• Vystavovanie a správa skladových dokladov, príjem, výdaj
• Zodpovednosť za kontrolu množstva materialu na skladoch a v logistickom procese
• Zodpovednosť za stav, výšky skladových zásob a za správnu evidenciu
• Návrhy, kontrola a potvrdenie stavu zásob, spracovanie pravidelných reportov
• Plánovanie a zodpovednosť za realizáciu prípravy POS terminálov, nahrávanie SW vybavenia
• Plánovanie a realizáciu RMA procesov, príjem, registrácia, testovanie, čistenie, repasia, zabezpečenie opráv POS terminálov pre interných a externých klientov
• Sledovanie a zdokonaľovanie výkonov na oddelení logistiky
• Optimalizácia fyzických tokov materiálu
• Vedenie činností spojených s kvalitou, čistotou a bezpečnosťou (audit)
Iné výhody
• Peniaze a bonusy
Stravné lístky plne hradené spoločnosťou
Bonusy pri pracovných a životných výročiach
Diners karta bez poplatkov
Bratislavská mestská karta bez poplatkov
Referral bonus
Doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom od zamestnávateľa

• Zdravie
Zdravotná starostlivosť v moderných poliklinikách
Životné a úrazové, neinvestičné poistenie
25 dni do roka doplatená PN
5 sick days
Zabezpečený pitný režim priamo v office : voda, kávička, čaj

• Work-life balance
Medzinárodné prostredie
Voľnočasové aktivity s kolegami

• Profesionálny rozvoj
Kurzy anglického jazyka
Korporátna univerzita s tisíckami e-learning kurzov
Dlhodobé vzdelávanie v rámci spoločnosti
plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Vodičský preukaz
B
Prax v skladovom hospodárstve.
Prax s riadením zamestnancov.
Veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti.
Autorita, samostatnosť a pracovitosť.

Inzerujúca spoločnosť

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Informačné technológie