Project Admin /Security - Opportunity also for Fresh Graduates (Ref. č.: 457681)

Miesto práce
Digital Park II, Einsteinova 25, 851 01 Bratislava 5
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Opis Pracovnej pozície
Náplňou tejto pracovnej pozície je vedenie a dohľad nad implementovaním bezpečnostných opatrení vrámci First Data komerčných projektov.
Uchádzač by spolupracoval s oddeleniami IT bezpečnosti, IT technikmi a inými biznis tímami, a taktiež by dohliadal na vykonanie úloh vrámci stanovených termínov.
V komerčných projektov sa upriamujeme na splnenie regulačných a legislatívnych požiadaviek, ako aj na bezpečnostné požiadavky klienta uvedené v zmluve. Pracovná pozícia z časti zahŕňa aj aktivity projektového menežovania so zameraním na včasné splnenie všetkých security úloh.

Zodpovednosti
o Plánovanie, posudzovanie a kontrolovanie aktuálneho stavu projektu a stanovených úloh
o Zabezpečenie dodržiavania Bezpečnostných pravidiel First Data v rámci projektov
o Spolupracovanie a proaktívne komunikovanie s IT tímami First Data v rámci potrieb projektu
o Zastupovať rolu interného konzultanta pre biznis potreby spoločnosti a predstavovať hlavnú kontaktnú osobu pre všetky oblasti IT bezpečnosti v styku s klientom
Iné výhody
o Peniaze a bonusy
Stravné lístky plne hradené spoločnosťou
Bonusy pri pracovných a životných výročiach
Diners karta bez poplatkov
Bratislavská mestská karta bez poplatkov
Referral bonus
Doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom od zamestnávateľa

o Zdravie
Zdravotná starostlivosť v moderných poliklinikách
Životné a úrazové, neinvestičné poistenie
25 dni do roka doplatená PN
5 sick days
Zabezpečený pitný režim priamo v office : voda, kávička, čaj

o Work-life balance
Medzinárodné prostredie
Voľnočasové aktivity s kolegami

o Profesionálny rozvoj
Kurzy anglického jazyka
Korporátna univerzita s tisíckami e-learning kurzov
Dlhodobé vzdelávanie v rámci spoločnosti
plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
Požiadavky na uchádzača
o Vysokoškolský titul prvého alebo druhého stupňa. Uchádzač by mal mať aspoň základné až stredné vedomosti ohľadom IT bezpečnosti v technologických systémoch. Všeobecné povedomie ohľadom IT biznisu, trhu a riešenia problémov v styku s klientom
o Pozícia vhodná aj pre čerstvého absolventa vysokej školy
o Ochota cestovať na služobné cesty do zahraničia

Inzerujúca spoločnosť

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Informačné technológie
Počet zamestnancov
250-499 zamestnancov
ID: 2714647   Dátum zverejnenia: 31.10.2016