Intern/ brigáda, internship - business support (Ref. č.: 300542)

First Data Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Digital Park II, Einsteinova 25, 851 01 Bratislava 5
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád by si si vyskúšal teoretické poznatky zo školy v praxi?
Chceš sa dozvedieť viac o tvorení aplikácií a programovaní v jazyku PL/SQL?
A čo tak práca na pozícii business support v teame programátorov PL/SQL?
Ak si si na každú z otázok odpovedal áno, tak možno je práve naša ponuka pre teba tou pravou!

Hľadáme šikovného študenta, ktorý má záujem o dlhodobú brigádu v teame programátorov, ktorí tvoria a administrujú aplikácie pre sprocesovanie elektronických bankových transakcií.

Čo sa u nás môžeš naučiť:
• Práca v programe JIRA
• Práca s databázami
• Riešenie problémov na prvej úrovni podpory
• Získaš množstvo kontaktov
• Ak máš chuť, tak sa dostaneš aj k programovaniu SQL
• Zlepšíš si anglický jazyk.

Čo bude tvojou náplňou práce:
• Administrácia ticketov v JIRA toole
• Evidencia požiadaviek a spätné informovanie - vytváranie taskov a následná komunikácia s teamom
• Reporting
• Práca v teame a spolupráca so zahraničným teamom.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

študent

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

First Data Corporation je hlavným poskytovateľom elektronických obchodných a platobných riešení na celom svete. Máme 25000 zamestnancov a obsluhujeme cez 4 milióny obchodných miest, 1700 vydavateľov kariet a milióny zákazníkov.

First Data ponúka kompletné portfólio systémov a bankových služieb pre oblasť vydávania kariet a acquiring obchodníkov, ako aj pre správu bankomatov a POS terminálov, switching a autorizačné služby, personalizáciu kariet, tlačové a poštové služby.

First Data Slovakia je vedúcim nezávislým spracovávateľom transakcií v Európe. Máme zastúpenie v celom regióne - spracovateľské centrá sú v Nemecku, Grécku, Taliansku, Lotyšsku, Litve, Slovensku, Španielsku a vo Veľkej Británii. V Európe, na Strednom východe a v Afrike máme viac ako 5000 zamestnancov a viac ako 100 klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

First Data Slovakia, s.r.o.
Digital Park II, Einsteinova 25
851 01 Bratislava 5
ID: 2655345   Dátum zverejnenia: 29.9.2016