Referent/ka predaja zájazdov v CK FIRO-tour

FIRO-tour, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
10.01.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vykonávanie rezervácií cez telefón, prostredníctvom e-mailu, internetových stránok alebo akýmkoľvek iným spôsobom
- zaznamenávanie všetkých rezervačných informácií presne, so všetkými požadovanými údajmi
- identifikovanie a zaznamenávanie špeciálnych požiadaviek v rezerváciách a následná včasná komunikácia na všetky oddelenia
- práca s platobným terminálom a pokladňou
- snaha o dosiahnutie maximalizácie obsadenosti hotelov, ako aj dosiahnutie čo najvyššieho obratu
- administratívne práce
- podpora predaja v spolupráci s centrálou
- práca v obchodnom centre

- infocesty do zahraničia
- práca v mladom kolektíve
- dovolenka so zamestnaneckou zľavou
- možnosť odborného rastu

Vaše životopisy posielajte mailom na [email protected] do 7.1.2016. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom a vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov. Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti FIRO-tour, s.r.o. so spracovaním svojich osobných údajov, pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zak. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

- prax v cestovnom ruchu alebo v službách výhodou
- orientačná znalosť destinácií v ponuke CK FIRO-tour
- komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť, nadšenie pre cestovanie a obchod, obchodné zručnosti, schopnosť rýchlo učiť sa nové veci, reprezentatívne vystupovanie

Stabilná cestovná kancelária pôsobiaca na Slovensku vstúpila na slovenský trh v roku 2001. Špecializuje sa na letecké pobytové zájazdy, poznávacie a lyžiarske zájazdy, exotické dovolenky a pobyty na Slovensku. Spoločnosť má aktuálne sídlo v POLUS TOWER 1 na Vajnorskej 100 v Bratislave. Svoje produkty predáva prostredníctvom 5 pobočiek a svojich autorizovaných predajcov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1623635  Dátum zverejnenia: 7.12.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou