Customer Service Officer pre SK a CZ

Finzo OU

Miesto práce
Bajkalská 5/C, Bratislava
Termín nástupu
01.09.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Starostlivosť o existujúcich a potenciálnych klientov spoločnosti
• Vyhodnocovanie bonity klienta
• Komunikácia so zákazníkmi s omeškanými splátkami
• Vyriešenie požiadaviek zákazníkov obdŕžaných emailom a telefonicky
• Práca s databázovým systémom, evidencia údajov o zákazníkoch, vytváranie reportov
• Bežná administratíva a operatíva
• Návrhy na vylepšenie

• Stravné lístky s prispievaním zamestnávateľa nad rámec zákona
• Preplatenie poukazov športových aktivít
• Možnosť osobného a kariérneho rastu v expandujúcej spoločnosti
• Možnosť podieľať sa na vývoji a chode firmy
• Možnosť home-officu (po skúšobnej dobe)

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

V prípade, že Vás ponuka zaujala, pošlite nám v prílohe životopis spolu s motivačným listom a očakávaným platovým ohodnotením

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti
* Myslenie orientované na riešenia a výsledky
* Analytické zručnosti
* Užívateľská znalosť MS Office
* Český jazyk slovom aj písmom veľkou výhodou
* Anglický jazyk výhodou
* Práca v call centre výhodou

Finzo (pod značkou Omaraha) je úspešne etablovaná spoločnosť v Estónsku od roku 2011. V januári 2015 expandovala do strednej Európy (v prvom rade na Slovensko). Vďaka skúsenostiam z lokálnych trhov manažmentu Finzo sa úspešne etablovala na SK trhu a tým sa otvára príležitosť pre ľudí, ktorí chcú využiť vlastné kapacity naplno a cítiť sebarealizáciu.

Prostredníctvom kolektívnych pôžičiek (peer-to-peer loans), fyzické osoby, ktoré majú voľné finančné prostriedky ich požičiavajú priamo fyzickým osobám, ktoré si potrebujú požičať. Vynechávajú sa medzičlánky a každý zúčastnený tak získava výhodnejšie podmienky.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2197338  Dátum zverejnenia: 27.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou