30 statočných - Obchodník

Finvia Group s.r.o.

okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Žilina, okres Trenčín, okres Trnava, okres Komárno, okres Nitra, okres Prešov, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.10.2014
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia s pridelenými klientmi
Starostlivosť o pridelených klientov
Starostlivosť o pridelené developerské projekty
Vyhľadávanie najvýhodnejších ponúk a riešení pre klientov
Príprava cenových ponúk
Vypracovanie a podpora administratívnych procesov vedúcich k podpisu zmluvy s klientom
Dodržiavanie firemných štandardov

Rozširujeme náš tím o skúsených obchodníkov vo finančnom sektore, ktorým ponúkame klientov a znásobenie prijímov
Nadštandardné provízie
Jedinečné nástroje pre znásobenie Vašich príjmov
Garantovaný objem klientov
Zabezpečujeme diskrétnosť
Jedinečné know-how obchodovania s klientom
Jedinečný koncept komunikácie s klientmi
Priestor pre Vašu realizáciu a kreativitu
Možnosť kariérneho rastu
Mladý a dynamický tím ľudí
Používanie inovatívnych online nástrojov, ako napr. www.profihypoteka.sk

Informácie o výberovom konaní

Min. 1 ročná prax vo finančnom sektore je podmienkou.
Ozveme sa len uchádzačom, ktorí budú spĺňať naše kritériá.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hľadáme skúsených obchodníkov s praxou z finančného sektora, ktorí sú ambiciózni, proklientsky orientovaní, so zmyslom pre detail, majú výborné komunikačné schopnosti a dokážu efektívne zobchodovať pridelených klientov z našich online nástrojov.

Spoločnosť Finvia Group s.r.o. je lídrom v poskytovaní finančných služieb v online prostredi, zároveň sa jej podarilo získať strategických obchodných partnerov ako sú RE/MAX Slovensko, SME.sk, TopReality, Zoznam.sk
Obchodný tím spoločnosti tvorí viac ako 120 skúsených expertov na financie, s celoslovenským pokrytím.

Cieľom spoločnosti je poskytovať finančné riešenia šité na mieru klienta, transparentnou a efektívnou formou, ktorá klientovi šetrí čas a peniaze.

Viac info na www.finvia.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1860136  Dátum zverejnenia: 7.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou