Junior daňový konzultant

FINSERVIS TAX, s. r. o.

Miesto práce
Budova ORBIS, Rajská 7, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• príprava stanovísk pre klientov,
• analýza finančných podkladov,
• posudzovanie kompatibility s príslušnou legislatívou,
• kontrola obchodných zmlúv,
• komunikácia s klientom, s daňovými úradmi a inými štátnymi orgánmi
• registrácia daňových subjektov na daň – DPPO, DPFO, DPH, DzN, DzMV, spotrebné dane,
• kontrola daňových priznaní – daň z príjmov PO a FO, DPH,
• práce súvisiace s výkonom daňového poradenstva

• zaujímavé prepojenie práce "in house" daňového špecialistu a externého daňového poradcu,
• vzdelávanie v oblasti daňového práva a súvisiacich predpisov,
• zaujímavé pracovné ohodnotenie
• zamestnanecké benefity

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu nám pošlite Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom na nižšie uvedené kontaktné údaje.
Súhlas kandidáta so spracovaním osobných údajov - prosím, pozorne si prečítajte nasledujúci text a priložte ho k vášmu emailu-listu.
Dobrovoľne udeľujem spoločnosti FINSERVIS TAX, s. r. o., so sídlom Budova ORBIS, Rajská 7, 811 08 Bratislava, identifikačné číslo: 35 758 490, zapísanej v Obchodnom registri vedenom Okresným súdom Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 99083/B (ďalej len “FINSERVIS TAX“) súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, poskytnutých spoločnosti FINSERVIS TAX, na účely realizácie výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam. Rovnako súhlasím so spracúvaním údajov spojených s mojou fyzickou identitou, v prípade, že je súčasťou poskytnutých údajov aj moja fotografia. Zároveň vyhlasujem, že všetky poskytnuté údaje sú správne, pravdivé a aktuálne. Tento súhlas udeľujem až do jeho písomného odvolania na základe mojej vlastnoručne podpísanej žiadosti doručenej do spoločnosti FINSERVIS TAX. Spoločnosť FINSERVIS TAX ma poučila o právach vyplývajúcich z § 28 zákona č. 122/2013 Z. z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

• vysokoškolské vzdelanie ekonomického alebo právnického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Jednoduché účtovníctvo - Základy
Podvojné účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• prax v oblasti účtovníctva, auditu alebo daňového poradenstva výhodou,
• spoľahlivosť, vysoké pracovné nasadenie,
• vysokoškolské vzdelanie ekonomického alebo právnického smeru,
• znalosť anglického jazyka,
• vynikajúce analytické a komunikačné zručnosti,
• proklientská orientácia.

Spoločnosť FINSERVIS TAX, s. r. o. predstavuje úspešnú poradenskú spoločnosť pôsobiacu na trhu už od roku 1999. Spoločnosť vznikla zoskupením odborníkov s víziou poskytovať služby na vysokej kvalitatívnej ako aj odbornej úrovni. Na báze korektnosti a profesionality spoločnosť už roky plne uspokojuje očakávania svojich klientov a kolektív odborníkov v súčasnosti aj naďalej zachováva vo vzťahu ku klientom princíp komplexnosti, spoľahlivosti a diskrétnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2910935  Dátum zverejnenia: 31.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou