Produktový špecialista - Divízia investičných produktov a životného poistenia /Centrála spoločnosti/

Finportal, a.s.

Miesto práce
Pribinova 4, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.07.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Tvroba a realizácia produktovej stratégie investičných produktov a podpora produktov životného poistenia
- Komunikácia s finančnýmimi inštitúciami, správcovskými spločnosťami a poisťovňami
- Monitorovanie vývoja investičných produktov v rámci slovenského a medzinárodneho bankového a poistného trhu
- Poskytovanie odborných konzultácií pre distribučné siete a ostatné útvary spoločnosti
- Pripravovanie podkladov, porovnaní a kalkulácií pre spolupracovníkov a vedenie spoločnosti
- Sledovanie vývoja na finančných trhoch

- notebook, mobilný telefón aj na súkromné účely
- zaujímavé platové ohodnotenie
- spolupráca na inovatívnych projektoch spoločnosti
- podpora profesionálneho a osobného rozvoja
- možnosť kariérneho rastu
- príjemné pracovné prostredie
- účasť na firemných podujatiach
- zvýhodnené čerpanie bankových, poistných a investičných produktov

Kontaktovaní budú iba vybraní záujemcovia. Vopred ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

- prehľad v investičných a poistných produktoch
- prax vo finančnom sektore / prípadne štúdium v uvedenej oblasti
- komunikatívnosť
- samostatnosť, flexibilita, analytické myslenie
- organizačné schopnosti

Nezávislosť, sloboda rozhodovania, osobný rozvoj a transparentný provízny systém sú hodnotami, na ktorých vo Finportal, a.s. záleží. Na slovenský trh ich prinášame už od roku 2010. Sme spoľahlivým partnerom pre finančných sprostredkovateľov – prevezmeme zodpovednosť za všetky vedľajšie aktivity, aby sa mohli sústrediť výhradne na dôležité veci. Vybavíme za nich všetku administratívu, ale ponúkneme im aj právne služby, vzdelávanie ale hlavne prepracovaný informačný systém a iné technologické vychytávky. Systém broker poolu Finportal, a.s. zabezpečuje lepšie obchodné podmienky s garanciou kvality poskytovaných služieb pre klienta v porovnaní s klasickým MLM systémom.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3071947  Dátum zverejnenia: 21.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou